Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kalp hastalıkları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Uyku Düzeni ve Zayıflama Arasındaki Bağ

Uyumak için en uygun zaman gece saat ondan öncedir; yani ikinci devre tekrarlanmadan önce. Aksi halde yeniden acıkırız ve buzdolabına doğru çekiliriz. Ancak bedenimizdeki organların da bir çalışma programı vardır. Sindirim organları sabah ve öğleden sonra etkindir. Bu nedenle Fx15 zayıflama ilacı kullanılması için en uygun zaman günün erken saatleridir. Akşam ve gece ise boşaltım organlarımız görevlerini yaparlar.

Organlarımızın bu programı gece yemek yememiz halinde bozulur. Sindirim organları, boşaltım organlarına gerekli olan enerjinin bir kısmını alır. Böyle olduğu halde, sindirim tam anlamıyla yapılamaz ve sümüksü madde, toksin ve yağ birikimleri meydana gelir. Gece yemek yemek karaciğer ve böbrek taşlarına, uykusuzluğa, bağışıklık sisteminin güçten düşmesine ve sinirsel rahatsızlıklara yol açmanın emin bir yoludur. Doğanın yasalarına saygıda kusur etmek, yaşamsal işlevlerin zayıflaması ve kronik hastalıklar (kalp hastalıkları, dolaşım, karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları) biçiminde cezasını bulur. Vücudunuza yapılan her hata mutlaka size geri döner bunu aklınızdan çıkarmayın.

Eğer gündelik faaliyetlerimiz için çok fazla enerji istiyorsak, üçüncü devre başlamadan önce (sabah saat altıdan önce) kalkmamız gerekir. İlk devrede uyanmak (sabah altı ile on arası) kendimizi bütün gün yorgun ve bezgin hissetmemize neden olur. Unutmayın, erken kalkan yol alır. Kalkar kalkmaz Fx15 sağlıklı zayıflama ilacınızı kullanın ve yaklaşık bir saat sonra kahvaltınızı yapın. Güne zinde başlayacak ve vücudunuzda biriken yağlardan kurtulmanın keyfini süreceksiniz.

Siz sevgili Fx15 kullanıcılarının daha sağlıklı bir şekilde zayıflamak için nelere ihtiyaç duyduğu hakkında bilgiler içeren yazılar paylaşmak bizim asıl amaçlarımızdan biridir. Bu nedenle her gün farklı bir konuda sizlerle elimizden geldiğince bilgiler paylaşacağız. Sağlıklı günler…

Zayıflama Resmi

Kolesterol ve Kalp Rahatsızlıkları

Anlamı en az bilinen ve en fazla korkuya yol açan sözcüklerden biri kolesterol terimidir. Fx15 için kolesterol de aynı zayıflamada olduğu gibi büyük bir sorun teşkil etmemektedir. Geçenlerde hastalarımdan biri: “Kanıma bu kolesterolden bir gram bile girmesini istemiyorum” diyordu, “ne olduğu hakkında kesin bir fikrim yok ama zehir olduğunu biliyorum.”

Konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olan kişiler de kolesterolleri konusunda endişeleniyor, kalp hastalıklarına yol açmasından korkuyorlar çünkü istatistiklere göre kalp hastalıklarının diğer tüm hastalıkların toplamından daha çok zarar verdiğini biliyorlar.

Kolesterol herkesin dikkatini çekmeden çok önce, yanlış bir beslenmenin saf olmayan bir kolesterole neden olup olmadığı konusunu uzun uzun araştırmıştım. Sanırım sonunda kolesterol sorununun mantıklı bir açıklamasını ve bedende saf bir kolesterol oluşturmak için gerekli mantıklı bir yöntem bulabildim.

Günümüzde tıp alanında en fazla tartışmaya yol açan konulardan biri de kolesterol: Kalp hastalıklarına yol açıyor mu? Açmıyor mu? Ve bu tartışmada söz konusu olan, besin maddelerindeki kolesterol mu? Kandaki kolesterol mu? Yoksa damarlardaki kolesterol mu? Kilo verirken Fx15 zayıflama kapsülü‘ nün temelde yağları hedef almasından ötürü kolesterolü de iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir.

Sağlığın, kanı bedenin tüm canlı hücrelerine taşıyan damarların durumuna bağlı olduğu bugün bilinen bir gerçek. Bu kan akışı son derece şiddetle, bir sel gibi hızla gerçekleşiyor. Ama akarsuların kıyıları erozyon yüzünden bozulduğu halde, bedenin dokuları kan akımından etkilenmiyor. Bu nasıl mümkün olabiliyor? Çünkü damar çeperleri yağlandığından bu bir koruma sağlıyor. Doğa, bedenin kendi kanıyla akıp gitmesini engellemek amacıyla sürtünmeye karşı bir madde oluşturmuş. Bu çok yararlı yağın da anahtar unsuru kolesterol adı verilen yağlı bir madde.

Kolesterol sözcüğü çok karmaşıktır; Yunanca khol (öd), stereos (sağlam) ve Latince olium (zeytinyağı) sözcüklerinden türetilmiştir. Kolesterol son derece karmaşık, açık sarı, yağlı bir dokunuma sahip bir karbonhidrattır; kusursuz yapısı sayesinde kan akışındaki gerekli akıcılığı sağlar.