Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kan şekeri yükselmesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

W3 Diyeti Nasıl Normal Yapar?

Ülkedeki milyonlarca insan düşük yağlı, bol karbonhidratlı diyetle ağırlık kaybetmeye uğraşıyor. Çünkü bu tür diyetler en etkili olanları olarak kabul ediliyor ve Fx15 ile de tavsiye ediliyor. Öğrendiğimize göre en etkili strateji tekli doymamış yağ asitleri ve w-3 yağlarına dayanan orta dereceli yağlı diyet almaktır. Bu şekilde Fx15′ in termojenik özelliğini harika bir biçimde desteklemiş olur ve Fx15 ile sıkıntısız / daha az sürede zayıflayabilirsiniz. Böyle bir diyet şişmanlık riskinizi düşürür, aynı zamanda diyabet gibi diğer metabolik hastalıklara karşı da koruyucudur.

Bunun niye böyle olduğunu anlamak için “insülin direnci” olarak tanımlanan tıbbi koşulu sizin anlamanız gerekir. İnsülinin başlıca görevi kan glikozunu veya “kan şekerini” düzenlemektir. Bu elzem işlevidir. Kan şekeriniz çok yükselirse dehidratasyon, koma ve aşırı durumda ölüm riskiniz vardır.

Çok düşerse beyniniz başlıca besinden esirgenecek ve bir kere daha koma ve ölümle karşılaşacaksınız. Eğer sağlıklı metabolik sisteminiz varsa glikoz düzeyiniz normal sınırlar içinde kalacaktır. Bu nasıl çalışıyor. Yemek yediğinizde, şekeriniz yükseliyor, bu pankreastan insülinin kana salınması pompalanıyor. İnsülin kas hücrelerine fazla şekeri alın diye sinyal gönderiyor. Kas hücreleriniz ya glikozu enerji kaynağı olarak ya da biraz farklı bir yapıda olan “glikojen” denilen maddeye çevirerek depo ediyor. Fx15 ise insülin oranını dengelemeye yardımcı olarak tam sağlıklı beslenme için kapı açıyor!