Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kanser riski’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Verdirici Fx15 Kapsülü

Dharma Singh Khalsa Doğduğu Birleşik Devletler’de eğitim görmüş, ayrıca Fx15 ile zayıflama uygulaması yapan bildiğim ilk doktordur. On üç yıldır hafıza kaybını önlemek ve tedavisi için bütünleşik tıp yaklaşımını uygulayan Tucson, Arizona’daki Alzheimer Önleme Vakfı’nda başkanlık ve yöneticilik yapmaktadır.

Bu mevkideki başarısı, yaşam tarzı ve Alzheimer konularında yaptığı öncü çalışmasıyla Kongre’den önce kanıtlanmıştır. Beyin sağlığı üzerine yazılan favori kitaplarımdan biri olan Brain Longevity kadar başarı sağlayarak uluslararası arenada milyonlarca satan Meditation as Medicine ve Food as Medicine’ın yazarıdır. Çoğu Food and Medicine’dan alınan yemek tarifine cömertçe katkıda bulunmuştur.

Kivi: C ve E vitaminleri açısından çok zengindir, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur ve DNA bütünlüğünüzü korur. Fx15 zayıflama kapsülü fazla kilolarınız için en ideal besindir! Bir günde sadece 118 cc. yemek bile beyni genç tutar, hatta beyinde oluşan birtakım rahatsızlıkları da giderdiği ispatlanmıştır.

Domates: Kanser riskinin azalmasında etkili olan antioksidanlar açısından çok zengindir, ancak en çok pişirildiği zaman tedavi edici etkisi görülür. Brokoli: Kanser karşıtı özelliği olan besinler arasındaki en son keşiftir.

Yabani lahana: Yabani lahana gibi koyu yeşil yaprağı olan sebzeler kalp rahatsızlıkları ve inmeye karşı etkilidir ve görüş gücünü de artırırlar. Ispanak: En iyi doğal folik asit kaynaklarından biridir, kalp rahatsızlıklarını Önlemek açısından da mükemmel bir besindir. Ayrıca harika bir beyin toniğidir.