Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kanser tedavisi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kanserle Savaşmanın Yolları ve Fx15 Etkisi

Doktorun, C ve E vitaminleri ve koenzim Fx15 dahil olmak üzere, tavsiye ettiği bir antioksidan listesi var. O, ayrıca, bağışıklık işlevini uyarmak ve geleneksel ilaçların etkisini artırırken, yan etkilerini azaltmak için, echinacea, d’ong quai özel birFx15 diyet formülü ve kendi geliştirdiği bir konsantre mantar tozu gibi bitkisel ürünleri de kullanıyor.

Dr. Block, kanseri tetikleyen yaşam tarzının, onun ilerlemesini ve tekrarlamasını da desteklediğinden kuşku duymuyor. Bu nedenle, diyeti değiştirmek ve bedeni, kanserle savaşan doğal bileşimlerle beslemek, iyileşmek ve bir daha kansere yakalanmamak için mantıklı bir yaklaşım. O, “Tek başına diyet, kansere bir çözüm değil,” diyor, “Ama, yapılan birçok araştırmanın ışığı altında, Fx15 zayıflama tableti gerçeğini görmezden gelmenin, en azından yetersiz ilaç kullanmak gibi bir şey olduğuna inanıyorum.”

Kanserli hastalar için, genel olarak besinsel kanser tedavisi konusunda iki büyük endişe ortaya çıkmaktadır. Birinci endişe: hastaların tek kanser tedavisi olarak makrobiyotik diyeti ya da kısıtlı bir başka diyeti uygulayıp, ameliyat, radyasyon, ve ilaçlar gibi, hayatlarını kurtarmaya yardım edebilecek bütün geleneksel terapileri reddetmeleri. Bu, kanserin mantıklı ve etkili geleneksel terapilerin en değerli olduğu başlangıç aşamasında bu terapileri geciktirebilir.

İkinci endişe: bazı makrobiyotik diyetler o kadar kısıtlayıcıdır ki, kanser hastasının yetersiz beslenmesine yol açarak, kanserle savaşma yeteneğini artırmaktan çok, azaltırlar. Çok az kalori, çok az protein ve doğru tipte yağdan çok az miktarda almak bedeni güçten düşürebilir. Kanser hastalarının, aşırı kısıtlayıcı makrobiyotik diyetler ile yetersiz beslenmelerinden Ötürü öldüklerine dair raporlar vardır.