Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Karbonhidrat’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Alkol ve Fx15 Beraber Kullanılır mı?

Sporcu veya sporla uğraşan birey tarafından tercih edilen fx15 kapsül ve performansı artırmak gayesi ile kullanılan bir diğer alternatif ise alkol olmaktadır. Çoğu sporcu karşılaşma öncesi ve sonrası içinde fermente olmuş karbonhidrat yani şeker olduğundan ve bu şekerin fermentasyon sayesinde en küşük monosakkarit denen birimlere ve organik asitlere dönüşümünden dolayı alkollü içeceği şekeri çabuk kana karışan ve kendisine kısa zamanda enerji veren bir içki olarak görmekte, öyle zannetmektedir. Alkollü içeceklerdeki şeker gerçektende fermentasyonun etkisi ile basit şekerlere ve organik asitlere dönüşmüştür. Dolayısı ile içlerindeki zengin şeker içeriğinin kısa zamanda bağırsak yüzeyinden kana karışacağı ve kısa sürede enerji vereceği doğrudur.

Alkol ve fx15 beraber kullanılır mıAncak kana çabuk karışan bu fx15 kapsül, aynı zamanda dokulardan su çekerek bol miktarda suyun vücuddan kaybına yani dehidrasyona neden olur. Üstelik bu dehidrasyonun derecesi çay ve kahve ile karşılaştırılamayacak kadar çok daha yüksektir. Üstelik bir, iki çay bardağının yapacağı stimulan etki yukarıda da değindiğimiz üzere sinir sistemini uyarıcı olması açısından sporcuya yarar sağlayabilir. Zira kasların uyarılması, daha canlı ve uyarılmış bir sinir sistemi ile mümkündür.

Buna karşılık bir bardak alkolün değil stimulan etkisi, tam tersine depresan etkisi vardır. Yani sinirleri baskılayarak bloke eder ve kişinin maça veya antrenmana konsantrasyonunu ya ortadan kaldırır ya da iyice zayıflatır. Dolayısı ile alkolü performans artırıcı, enerji verici olarak düşünmek sonuç itibari ile mümkün değildir. Alkol performans düşürücü (ergolitik) bir maddedir. Sporcu ve sağlığına önem veren kişiler tarafından mutlaka red edilmelidir.Fakat sadece fx15 kullanımı uygundur. Alkol ile fx15 form hapı kullanımı uygun değildir.

Zayıflama Resmi

Yağ Depolamaya Karşı Fx 15

Bu araştırmada liflerin etkisi diğer toplam kalori, toplam yağ tüketimi de dahil olmak üzere tüm beslenme etkenlerinin dışında incelenmişti. Bu beslenme şeklinde Fx15 bitkisel kapsül kullanımı esastır. Bu nedenle günlük yağ tüketiminizi azaltmasanız bile meyve, sebze, baklagiller ve lif bakımından zengin tahılların tüketimini artırabilirsiniz. Bölümün başında size önerdiğim yarım kase fasulye salatası veya 3 dilim tam tahıllı ekmek, bir kase tahıl ezmesi, bir kase çilek veya yaban mersini, bir portakal veya bir greyfurt, 2 iri armut ya da 3 küçük kivi size 6 grama yakın lif sağlayabilir.

Yüksek karbonhidratlar ve yüksek lif içeren bir beslenmenin kolesterolü düşürmesinin yanı sıra birkaç gün içinde ensülin duyarlılığını artırdığı ve kandaki ensülin seviyesini düşürdüğünü gösteren birçok çalışma bulunmaktadır. Bu çalışmalar gösteriyor ki Fx15 zayıflama konusunda en iyi takviye. Metabolik form için tüm bu ölçümlerdeki gelişmelerle kanser ve kalp hastalıkları nedeniyle ölüm riskinin düşmesi anlamlıdır. Bu yüzden size “yiyin” diyorum.

Ne zaman meyve, sebze ve tahıl tüketimini artırmanız tavsiyesinde bulunsam şu soruyla karşılaşırım: “Kilo almaz mıyım?” Cevabım “Hayır”. Öncelikle insan vücudunun yediğiniz yüksek karbonhidratları yağ hücrelerinizde depolamak üzere dönüştürmesi oldukça zordur. Karbonhidratlar kısa süre içinde enerjiye dönüşme eğiliminde olup depolanmazlar, depolandıklarında da temel olarak yağ değil, kaslarınızda karbonhidrat olarak depolanırlar. Bu depolanan yağlar Fx15 yardımı ile rahatlıkla eritilebilir.

Yağ depolamaya karşı fx15

Metabolik deneylerde vücuda tek bir seferde 2.000 kalori gibi fazla karbonhidrat yüklendiğinde bile çok azının hücrelere gittiği gözlemlenmiştir. Bu durum vücudun hücrelerde kolaylıkla depolamaya yatkın olduğu yağların durumunun tam tersidir. İkincisi karbonhidratların metabolizmayı harekete geçirme etkisi bulunur. Bu “ısı etkisi” yakılan ek kalorilere neden olur. Çok az istisna dışında fazla bile tüketsek ve hatta bu “fazla” tüketimi epey bir süre devam ettirsek bile yüksek karbonhidratlı beslenme nedeniyle kilo almayız.

Zayıflama Resmi

Kilo Verme Hakkında Stratejiler

Bu oldukça basit bir stralejı bu stratejiyi dikkatle okuyan kişilerin bunu duyunca şaşılacaklarına emminim. Diyelim ki en sevdiğiniz yıyecekler bu diyette yok ama bir başka diyette var. Kendi kendinize. “Hemen şimdi Fx 15 Hapı diyetine başlamaya hazınım” diyebilirsiniz. Bunu hemen yapın öyleyse.

Meyve ya da hamur işleri gibi özel yiyecek kategorisine düşkünlüğünüz varsa, üç  dört gün boyunca sadece meyve ya da sadece hamur işleri verebileceğini bir diyete başlamak isteyebilirsiniz. Radikal bir şekilde uzaklaşmak yanlış gibi görünebilir ancak belirli amacınıza da hizmet eder böyle bir teknik, düşük karbonhidrat diyetinin azalmaya başlayan etkinliğini de yemeden ateşleyebilir.

Diğer yandan, Atkins diyeti sayesinde bazı semptomlarından kurtulan kişiler, ters diyeti uygulamaya başlamadan önce iki kez düşünmelidirler; çünkü yemden yüksek oranda karbonhidratla karşılaşıldığında bu semptomların bir kez daha ortaya çıkma olasılığı vardır.

Ben herkesin ters diyet prensibini bilmesi ve bir gün bir yerde bunu uygulaması gerektiğine inanıyorum. Böyle bir diyet için düşük yağ ve protein, yüksek karmaşık karbonhidrat rejimi uygulamalısınız.

Ters diyetin temel amacı tanışma diyeti sırasında fark etmiş olduğunuz dramatik etkiyi, hızlı ve sağlıklı kilo vermeyi yeniden canlandırmaktır. Ters diyet dengeli bir diyet değildir, diyete bir süre ara vermek anlamına de gelmez. Burada da kontrol yine sizin elinizdedir.