Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Karın bölgesinde yağlanma’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hormonâl Dengesizlik ve Fx15 Kapsül

Neden kilo alıyorum? Kilo almanın temel nedeni hormonel değişimlerdir.Hormonel değişikliklerin önüne geçmek için Fx15 form hapı kullanabilirsiniz. Bu değişimlere ek olarak yaşam tarzımızdaki değişiklikler, diyet, fiziksel aktivite eksikliği ve stres de etkendir.Formum için ne yapabilirim? Egzersiz zamanınızı, yemek kalitenizi ve yaşam tarzınızı etkilediği için stresi azaltmak çok önemli.Besinlerinizin kalitesine ve miktarına dikkat etmelisiniz. Sık sık yemeniz tavsiye edilir. Hormon dengelerinin bozulması ile alınan kilolar Fx15 kapsül ile verilebilir.Dengeli beslenmeye dikkat edin. Bol bol sebze ve meyve, bütün tahıllar ve yağsız besinler yiyerek, katkı maddeli besinlerden uzak durunuz.Kalori hesaplayın. Eğer 40- 50 yaşlarındaki biri egzersiz yapıyorsa günde yaklaşık olarak 1500- 1600 kaloriye ihtiyaç duyar. Orta yaşlı biri, yine egzersiz yapıyorsa 1800- 2000 kaloriye ihtiyaç duyar. Egzersiz yaparken kas şekillenmesini sağlayan ağırlık kaldırma egzersizlerini unutmayın.Her üç saatte bir yemek yenmesi tavsiye edilir, fakat akşam yemeğini geç saatte yemekten kaçının. Gece acıkırsanız diye, yağsız yiyecekler tercih edebilisiniz.Egzersiz programınızda değişiklik yapma zamanı. Eğer yılardın aynı egzersizleri yapıyorsanız, vücudunuz buna alışmıştır ve bu nedenle aynı etkiyi yapmaz. Haftada en az 5 kez çalışmanız tavsiye edilir. Kardiyo egzersizleri unutulmamalı. Haftada iki veya üç kez ağırlık egzersizleri yapılması önemlidir.

Şişkinlikten nasıl kurtulunur? Özellikle 40 yaşlarından sonraki bayanlarda karın bölgesinde yağlanma artar ve ödem başlar. Besinlere dikkat etmek, stresi mümkün olduğunca azaltmak ve egzersiz programını uygulamak ve Fx15 hap kullanmak bu bölgedeki yağlanmayı azaltabilir. Fakat karın bölgesi yağlanmasındaki azalmanın asla yirmi yaşlardaki gibi olacağını ummayın.Bu yaşlarda hangi egzersizler daha faydalı olur? Kardiyo egzersizleri. Kardiyo egzersizleri ile günde 400- 500 kalori yakarsınız. Ağırlık ve egzersizler kas şekillenmeleri için çok önemlidir. Dikkat! Obezite ileriki yaşların hastalığıdır.Orta yaşlarda kilolu veya obezite olan insanların yaşlandıklarında hastalıklarla karşılaşma riskinin, orta yaşları normal kiloda geçirenlerden daha fazla olduğu konusunda uyarıyor.1000 kişi üzerinde yapılan son zamanlardaki bir araştırmada, kırklı yaşlardan sonra kilo alana insanların ölüm ve hastalık riski daha yüksek oranda olduğu yer almıştır. Bu yaşlara kadar sağlık problemleri olmamış olsa dahi, bu insanlar kardiyovasküler hastalıklar ve diyabete daha çok meyilliler.

Zayıflama Resmi

Karın Bölgesinde Yağlanmayı Fx15 Bitirir!

Östrojen fazlalığı durumunda kalça ve bacakları kalın orantısız bir vücut ortaya çıkar. Bu duruma önlem olarak Fx15 diyet hapı kullanmanızda fayda var.Ostrojen hap olarak alınsa da vücut kendi kendine aşırı salgılama yapsa da fazlası kanseri tetikleyebilir. Ostrojen düzeyinin kanda yüksek olması rahim ve meme kanseri için bir risk faktörüdür. Ostrojen fazlalığı yağ dokusunun miktarını artırır. Artan yağ dokusunda daha fazla testosteron östrojene çevrilir, bu da yağ dokusu miktarını daha da artırır.Sonuçta bir kısırdöngü oluşur. Daha fazla östrojen daha fazla yağ; bu da yine daha fazla östrojen demektir. Hücreler uyarılır ve vücutta kadınlık organlarında kanser gelişimi başlayabilir.Östrojen fazlalığı vücudun su ve tuz tutmasına neden olur. Yüz yuvarlaklaşır, el ve ayaklarda şişlik ve ödem gelişir. Östrojen fazlalığı bacak damarlarının tıkanmasına, akciğere pıhtı kaçmasına, safra kesesinde taş oluşmasına ve tansiyonda artışa sebep olabilir.Ostrojen fazlalığının etkileri bu kadarla sınırlı değildir.Kilo artışında önemli bir etkendir ve buna bağlı olan kilo alımlarında Fx15 kapsül kullanabilirsiniz.Fakat bu durum karşısında tedavi için bazı takviyeler kullanıyorsanız Fx15 kullanmadan önce  doktorunuza başvurun.

Östrojen yumurtalıklarda üretildiği anda saniyeler içinde bütün vücuda dağıtılır.Erkeklerde östrojen testosteron ile dengede olduğunda metabolizmayı olumsuz etkilemez. Ama bu denge bozuldukça erkekler kas yapıcı, yağ yakıcı hormonlarının etkisinden mahrum kalırlar. Erkeklerde memeler büyür, karın bölgesi yağlanır ve göbek büyümeye başlar, libido azalır. Sperm sayısında ve kalitesinde düşüş olur.Yıllarca kadınlara güvenli diye uygulanan, ilaç firmaları ve doktorlar tarafından yoğun propagandası yapılan hormon terapilerinin göğüs kanserini, kalp krizini, diyabeti ve inmeyi tetiklediği artık biliniyor. Dışarıdan destekli hormonlar da ilaçtır. Tüm ilaçlar toksiktir. Tüm ilaçların yan etkileri vardır.Stres ve ilaçlar östrojen hormon seviyesini düşüren en yaygın iki nedendir.Doğal destek: Meme kanseri, fibroit kist sorunları olan, emziren anneler, âdet öncesi sancısı çeken ve menopoza yaklaşmış kadınlar östrojen artırıcı gıdalardan uzak durmalıdır.Elma, domates, patates, pancar, hurma, greyfurt, kiraz, nar, bezelye, mercimek, havuç, biber, süt ürünleri, yumurta ve zeytin östrojen hormonunu artırıcı besinlerdir.Kavun, portakal, incir, ananas, soğan, lahana, mısır, yeşil fasulye, brokoli östrojen hormonunu azaltan gıdalardır.