Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kas Çalışması’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Protein Destekli Fx15 Tablet

Üç ana besin maddesinden yalnızca proteinler varlığımızı sürdürmemiz için vazgeçilmezdir. Karbonhidratlar ise aralarında en az gerekli olanıdır, çünkü insan organizması glükoz, yani şekeri, etten veya yağlı besinlerden kendisi üretebilir. İşte bu nedenle, bu besinden yoksun kalınca ya da rejimdeyken Fx15 Tablet kullanımı önemlidir.

Benzer şekilde, obezlerin üretip depoladıkları yağlar da et ve şekerin fazlasından kaynaklanır.Buna karşılık, insan metabolizması protein sentezleyebileceği araçlara sahip değildir. Oysa kasların çalışması, alyuvarların yenilenmesi, yaraların kapanması, saçların uzaması, hafızanın çalışması ve yaşamsal fonksiyonların sürdürülmesi için vücut ağırlığının her kilosuna karşılık bir gram proteine ihtiyacı vardır.Fx15 Tablet bu proteinler açısından zengindir.Yeterli katkı olmadığındaysa, vücut öncelikle kaslarda, aynı zamanda ciltte ve hatta kemiklerde bulunan kendi kaynaklarını kullanmak zorunda kalır. Yalnızca su içilen su orucu ya da Hollywood yıldızlarının bırakmak zorunda kaldığı, daha çok meyve ağırlıklı Beverly Hills rejimi gibi mantıklı olmayan rejimler yapıldığında olan budur. O yıldızlar rejimi gerçekten tamamlasalardı, cazibelerinin önemli bir bölümünü yitirirlerdi.

Son zamanlarda ABD’den yayılan detoks modası özellikle Avrupa’da insanları birkaç gün sadece meyve ve sebze yiyerek vücutlarını toksinlerden arındırabileceklerini düşünmeye sevk etmiştir. Vücudun sekiz saat iyi kalitede protein almadığında, yaşamsal fonksiyonlarım sürdürebilmek için kaslardaki rezervlerini kullanmak zorunda kalması bilimsel olarak kanıtlandığı için, böyle fikirlerin ne kadar yersiz olduğunu anlayabilirsiniz. Bunlar pazarlama taktiğinden başka bir şey değildir.

Zayıflama adayı şunu bilmelidir ki, bir rejim ne kadar sıkı olursa olsun, bir günde üç öğüne eşit dağıtılmış, vücut ağırlığının her kilosuna karşılık en az bir gram protein almalıdır. Yetersiz bir sabah kahvaltısı, öğle yemeğinde bir elmalı turta ve çikolata, akşam yemeğinde bir pizza ve meyveden oluşan öğünler protein bakımından zayıf ve vücudun genel düzenini bozmak için yeterince kötü bir beslenme şeklidir.