Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kas grubu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyete Devamlılık için Fx15 Kapsül

ACSM (2006) ağırlık egzersizleri sırasında aşağıdakilere dikkat edilmesini önermektedir: Ağrısız hareket sınırlarınız içerisinde uygun bir egzersiz (serbest ağırlıkla ya da ağırlık makinası) seçin. Fx15 kapsül destekli egzersiz programınız büyük kas gruplarını (kalça, bacak, sırt, göğüs, omuzlar, kollar ve karın gibi) içeren en az 8-10 hareketten oluşsun. 1 saatten uzun süren egzersiz programlarının, egzersizin terk edilmesiyle ilişkili olduğu bulunmuş. Bu sebeple temel hedefiniz, uygun bir zaman sürecinde tüm vücut kuvvetinin gelişimini sağlayacak bir program uygulamak olsun.

Diyete devamlılıkYaygın olarak tavsiye edilen 8-12 tekrar sayısı hâlâ geçerli olmakla birlikte, kondisyon durumunuza göre bu hareketlerin her birini 3 ile 20 tekrar aralığında bir tekrar sayısı (3-5,8-10 ya da 12-15 tekrar gibi) ile 1 set yapmaya çalışın. Eğer mümkünse ağırlık egzersizlerinizi her bir kas grubuna bir gün arayla yüklenecek şekilde düzenleyin ve 23 çalışmada bir kas gruplarınızı fx15 ile düzenli egzersiz‘ le ile  çalıştırın ve fx15 kapsül kullanmaya devam edin.

Bir egzersizi yaparken doğru teknikle çalıştığınızdan emin olun ve bu doğru tekniğe sadık kaim. Ağırlık egzersizleri sırasında ağırlığı kaldırma ve indirme safhasını kontrollü bir şekilde yapmaya çalışın. Egzersizler ve fx15 kapsül kullanımı arasında, bir sonraki egzersizi rahat bir şekilde yapacak kadar dinlenin.

Egzersizler sırasında nefesinizi tutmayın, normal nefes alış verişinize devam etmeye çalışın. Egzersiz sırasında nefesinizi tutmanız kan basıncını artıracaktır. Mümkünse, size destek olacak, moral verecek ve fx15 form hapı destekli diyete devamlılığınıza yardımcı olacak bir arkadaşla çalışın.