Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kasların çalışması’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

İnanmak Her Şeyi Çözer

Ben düzelmek istiyorum” diyen arkadaşlar için bazı önerilerim olacak. Öncelikle, çalışırken hep dik otur. Oturman bozulacak ve farkında olmadan yine belin büküleceği için kendini sık sık kontrol et. Evde otururken ya da yolculuk yaparken yine kendini kontrol altında tut. İş ve okul arkadaşlarının, evde beraber yaşadığın kişilerin seni bu konuda ikaz etmeleri için yardımlarını iste. Seni uyarıyorlar diye de onlara kızma. Bırak yardımcı olsunlar. Dik yürü. Aklına geldikçe hemen kendine çeki düzen ver. Bunlar önemli noktalar. Zamanla dik oturmaya ve dik yürümeye alışacağın için vücut artık bu şekli alacak. Kilo almamaya çalış. Mevcut kilolarını da Fx15 zayıflama kapsülü kullanarak eritmeye bak.

Sadece dik oturmakla ve dik yürümekle bu işi çözemeyebilirsin. Kesin sonuç almak ve sonraki yıllarda benzer rahatsızlıklar yaşamamak için belli egzersizler yapmalısın. Ev ve iş yerinde yapabileceğin hareketler var ama bunları -hiç yapmamış olduğunu varsayarak-tam uygulayamayacağını düşünüyorum. Tut ki yazdım ve sen de bunları anladığın. “Evde bu işi yaparım” diyen yüzlerce kişi tanıdım. Neredeyse hiçbirinin bunu yapamadığına şahit oldum. Sevdiğin bir film ya da bir maç başladığında egzersizi hemen unutursun. Hiçbir şey olmasa misafir gelir. Lafa dalar, pasta yer, çay içer, yine gereken şeyi unutup egzersizleri yapmazsın. Ben seni biliyorum. Anlayacağın, evde yapmaya kalkarsan yarım yamalak bir şey olacak. Bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Evde ve işte olmaz.

Yüzebilirsin. Haftada 3-4 gün yüzmek sana son derece iyi gelecek. Vücudundaki tüm kas grupları, özellikle bel ve sırt kasların çalışacak. Fx15 ile zayıfladığın için az hareketle daha çok kasın çalışacak. Bu kaslann yoğun çalışmasıyla, yaşadığın sorunu büyük ölçüde aşacaksın. Aynı zamanda keyif alacaksın. “Nerede yüzeceğim?” diye sorma. Onu da ben mi bulacağım? Yazın denize git, kışm havuza.

Fitness’a başla. Fitness ile beraber Fx15 zayıflama hapı kullanmayı da ihmal etme. Eğitmenlerine sorununu anlat. Sana yazdıkları programların duruş bozukluğuna yönelik olmasına dikkat et. Düzenli olarak haftada 3-4 gün antrenman yap. Zaman içinde neler olduğuna şaşıracaksın. Bu sorunun kaderin olmadığını göreceksin. Yıllarca ya oturdun ya da yattın. Tüm kaslarınla beraber sırt kaslann da inceldi. Omuriliğine destek veremediği için belin zamanla büküldü ve kamburun çıktı. Ya da bel, boyun ve sırt ağrıların başladı. Bunlar sana normal geldi. Artık bunların normal olmadığını ve bu sorunları kolayca aşılabileceğini biliyorsun. “Geçer, evde yaparım…” deme. Geçmez. Evde yapamazsın. Kendini kandırma.