Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Katı gıdalar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yeme Alışkanlıklarını Değiştirmek

Yeme alışkanlıklarımızı sürdürürken çoğu zaman Fx15 kullansak da kullanmasak da bedenimizin çalışmasını sağlayan ilkeleri dikkate almayız. Bedenimiz kendisine doğanın verdiği ilkeleri izlemeye çalışır ama biz tembelliği ve aşırı yemeyi öğretiriz. Halbuki Fx15 bunların önüne geçecek kapasiteye sahiptir. Bu çatışma, bedenimizi yarı hasta bir durumda tutar. En sonunda da teslim olur ve kronik olarak hasta düşer.

Gelin bedenimizi beslemek için bizi enerjik ve güçlü hissettirmek, ruh halimizi canlandırmak ve zihnimizi açmakla ödüllendirecek daha iyi bir yol bulalım.

Fx15 ile zayıflama sürecinde değişimleri yavaş yavaş gerçekleştirmek en doğrusudur:

  1. Beslenme rejiminize dokunmadan, günde iki kez Fx15′ le birer bardak sebze suyu içmeye başlayın (bir-bir buçuk ay).
  2. Beslenme rejiminize daha çok sebze ilave edin. Taze, buharda pişirilmiş veya pişmiş sebzeler öğünlerinizin yüzde 30-40’ını oluşturmalıdır (bir buçuk-iki ay).
  3. Beslenme rejiminizin içeriğinde pişmemiş gıdaların lehine değişiklikler yapın (yaklaşık yüzde 60 çiğ – yüzde 40 pişmiş).
  4. Esas olarak bitkisel esaslı besinler ve bal, yumurta, sade yoğurt, kefir ve çökelek gibi gıdalarla beslenin. Bitki çayları ve taze sıkılmış meyve ve sebze suları için.
  5. Yemeklerinizi doğru sıraya göre düzenleyin: Katı gıdalardan yirmi dakika önce sıvılar; bütün diğer gıdalardan önce meyveler, sebze salatalarıyla birlikte karbonhidratlar (tahıllar, patates vb.) veya proteinler (balık, bezelye, yumurta).
  6. Yapay olarak yetiştirilmiş, rafine edilmiş ve tütsülenmiş gıdaları en aza indirin.