Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo almamak için’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Tehlikeli Zayıflama Yöntemleri

Ayça’ nın yaşadığı endorfin bağımlılığını bulimiya hastası Özlem de yaşar. Özlem, birkaç defa diyet yapıp tekrar aynı kiloya geri döndükten sonra çareyi yediklerini kusmakta bulur. Fakat bu şekilde zayıflamaya çalışmaktansa lida fx15 kullanmak daha doğrudur .  “Madem iradeli davranamayıp devamlı beni şişmanlatan yiyecekler tüketiyorum, o zaman ben de bu yiyecekleri yedikten sonra kusar ve şişmanlamamı engellerim” mantığıyla başlayan bu süreç, onu kısa bir sürede endorfin bağımlılığının girdabına sokar.

Ama Ayça’ nınkinden farklı olarak Özlem’ in bedeni kustuğunda endorfin üretir, ilk dönemler kilo almamak için kusan Özlem, madde bağımlısı olduktan sonra, farkında olmadan kusmak için yemek yer. Önceden günde bir defa kusup rahatlarken, sonra daha fazla yiyerek daha çok kusmaya başlar. Hiç farkına varmadan bir eroinman gibi günde birkaç kez endorfin alır.

Ayrıca daha fazla yiyecek kustuğunda bedeni daha fazla endorfin ürettiğinden Özlem’ in yediği miktar da gittikçe artar. Bu da kilo alımı‘ nıTehlikeli zayıflama yöntemleri sebep olacağı için fx15 ile önlem almak gerekir. Ve nasıl bir eroinman bütün parasını maddeye yatırıyorsa Özlem de bütün parasını yemeğe yatırır. Çünkü yemek onunla madde arasında bir araç haline gelmiştir.

Anoreksi ve orthorekside yemek yememek ve fazla spor, bulimide ise kusmak endorfin salgılanmasına yol açarken, “binge eating” yani yeme bağımlılığında bedene ihtiyacından çok daha fazla miktarda gıda alınması endorfin salgılanmasına ve kişinin bağımlı olmasına yol açar. Yeme bağımlılığından kaynaklanan kilolar için fx15 kapsül kullanın. Çünkü beden, ihtiyacından çok daha fazla gıda aldığında da yoğun bir strese girer ve bununla baş edebilmek için yine endorfin üretir.