Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo almaya eğilimli’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Hedefi Nasıl Belirlenir?

Belirli bir kiloda kalmaya çalışmak kolay değildir. Özellikle ile, onca zorlukla verdiğiniz kiloları asla yeniden almayı istemiyorsanız, ancak kendinize kesin bir kilo hedefi koymamışsınız ve gelecekte yeni kilonuzu nasıl koruyacağınızı belirlememişseniz işiniz zor olacaktır ve en büyük yardımcınız da Fx15 kilo verdirici tablet olacaktır. Birazdan size kendi deneyimlerim doğrultusunda, gerçekçi olmayan hedefler belirlemenin nasıl başarısızlıkların en büyük nedeni haline geldiğinden bahsedeceğiz.

İdeal kiloyu tanımlamak üzere ortaya konmuş, boya, yaşa, cinsiyete ve kemik yapısına dayalı hesapların yapıldığı çok sayıda anlaşılması güç formül var. Teorik olarak bu formüllerin hepsi uygulanabilir ancak Fx15 tablet takviyesine devam etmek koşuluyla, ancak gerçekte var olan kişilere değil, istatistik sonuçlarına dayandıklarından genelde bu hesaplamalardan sakındığımı söylemeliyim. Ayrıca bu formüller bir obezin özel durumunu, yani her zaman kilo almaya yatkın oluşunu göz önüne almazlar.Bu nedenle, ben bu teorik kilo hesabının yerine, korunabilecek bir kilo saptama eğilimindeyim. Her şeyden önce, herhangi bir kişinin belirlenmiş herhangi bir kiloyu korumasının mümkün olmadığını bilin.Korumayı isteyeceğiniz kiloyu hesaplamanın en iyi yolu, kilo sorunu çeken kişiden, kendisi için ulaşabilmesi en mümkün olan ve ona kendisini “en iyi hissettirecek” kiloyu tanımlamasını istemektir.

Her şeyden önce, her obez en kolay ulaşabileceği kiloyu, ulaşmasının daha zor olacağı kiloyu ve hatta ne kadar çabalarsa çabalasın, kilo vermesinin gizemli bir biçimde duracağı noktayı bilir. Kendi deneyimlerinden, aşmasının zor olduğu “zirve” kavramının neresi olduğunu anlamıştır.Bu son bölgede kilosunu sabitlemeye çalışmak akıllıca değildir ama Fx15 hap kullanmak daha mantıklı bir yol olabilir; çünkü bu hedefe ulaşmak için harcanacak bütün çabalar elde edilecek sonuca kıyasla çok fazla olacaktır. Böyle bir kiloya ulaşmaya çalışmak uzun sürecek ve orada kalmak da aşırı çaba gerektirecektir.Ayrıca, kronik fazla kilolularda psikolojik sağlığın özellikle korunması gerekiyor. Fazla kilo almaya eğilimli olmak normal bir durum değildir. Aşağılanacak bir durum da değildir, ama böyle birine ulaşması imkânsız bir hedef koymak da doğru değildir. Yapılması gereken kişinin kendisini iyi hissettiği kiloda yaşamasıdır. Bu zaten yakalanması güç ve elde edildiğinde de korunması gereken bir durumdur.Kısacası, kilolu kimse kilo değişimleri sırasında ulaştığı en yüksek ve en düşük rakamları aklında tutmalıdır. Çünkü ulaşılan en yüksek kilo, daima vücudun hafızasında kalır.