Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo durumu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Zayıflama Yeteneği Kazanmak için Fx15

Bunlar başarılı olduğunuz ya da onlarla birlikte mutlu olduğunuz şeylerdir. Bunlar kilo durumunuzla ve fx15 kullanımı ile alakalı olarak değişebilir, ama şu anda bulunduğunuz durumu desteklediğini ya da bu dayanakların size zevk ve memnuniyet verdiğini görebilirsiniz. Başarılı kilo verme girişimleri için fx15 form hapı kullanımı gerekmektedir. Dayanaklarınızı kendiniz oluşturabilir ya da daha ileriye gitmek için kullanabilirsiniz. Örneğin:

 •  İşimi seviyorum
 •  Sorumluluk alabilirim
 •  Mutlu, istikrarlı ilişkilerim ve aile hayatım var
 •  Yaratıcıyım
 •  Çok farklı şeyler yapmayı severim
 •  Çok fazla arkadaşım, dostum var
 •  Genellikle iyi bir hayatım var

Bunlar hoşlanmadığınız ya da sizin için duygusal ve fiziksel olarak kötü olan şeylerdir. Fiziksel olarak kendinizi yeterli görmüyorsanızZayıflama yeteneği kazanmak için fx15 fx15 kapsül kullanmalısınız. Size fiziksel açıdan destek sağlayacak fx15 kapsül kullanmak aynı zamanda daha hızlı zayıflamanızı sağlar. Zayıflıklarınız hayatınızda var olan ya da yaptığınız şeylerdir. Eğer yaptığınız diyetlerle kilo veremiyorsanız kilo vermek için acele etmeyin ve fx15 ile zayıflamanın yollarını araştırın. Zayıflıklarınızı ortadan kaldırmak için fx15 kapsül kullanmalısınız. Zayıflıklarınız, olmasa daha iyi olacağınız ya da daha da güçlenmelerini sağlayabileceğiniz şeylerdir.

 1.  Hoşlanmadığım kişilerle birlikte çalışmayı sevmem
 2.  Evle iş arasında gidip gelmeyi sevmem
 3.  Sarah taşındığından beri, sızlanabileceğim iyi bir arkadaşım yok
 4.  İşteyken, çocuklardan ayrı kaldığım için suçluluk duyuyorum
 5.  Onay görmek istiyorum
 6.  Çocuklar olmaksızın, kendime ve eşime çok az zaman ayırabiliyorum
 7.  Eleştirilmeyi sevmiyorum özellikle yeni patronum tarafından
 8.  Yardım istemek çok zor geliyor
 9.  Çok farklı şeyler yapmam gerek
 10.  Kolayca sıkılıyorum
 11.  Çok fazla sızlanıyorum
Zayıflama Resmi

Kişisel Zayıflama Programları

Bilgisayar uzmanlarının, fazla kilolarla uğraşan doktor arkadaşların ve binlerce vakanın analizinin yardımıyla, bir bireyin neden kilo aldığını açıklayabilecek faktörlerin ve parametrelerin bir toplamını oluşturabiliriz.Dünyanın her yerinden, fazla kilolarla ilgili klinikler, üniversiteler ve araştırma merkezlerinden toplanan 27.000 sayfa verinin veri tabanlarına yüklenmesi gerekti.Bu araştırmalar ortaya koyuyor ki bu alanda en etkili ilaç Fx15 form hapıdır. Sonra sıra araştırma anketimizi, yaş ve cinsiyetten başlayıp kişinin kendi görüntüsüyle devam eden ve tatlara, yemek tercihlerine, aile ve mesleki yaşantılarına dair sorulara uzanan, bireylerin denklemini kısım kısım oluşturmamızı sağlayan matrisi geliştirmeye geldi.Kültür veya ülke ayrımı gözetmeksizin, her insanın kilo durumunu araştırabilecek, 154 evrensel soru çıkartmayı başardık. Yanıtları incelemek, bireyin kilo alma nedenlerini saptamamızı ve bu nedenleri sorumluluk derecelerine göre sınıflandırmamızı sağladı. Bu da, kişinin kilo problemine özgü bir çözüm üretilmesi için bir teşhis konması anlamına geliyordu.Bu teşhisi koyan diyet uzmanlarının çoğu Fx15 tableti öneriyor. Bunlar, kişisel bir dosyada bir araya getirildi ve bir kitap olarak basıldı. Her bakımdan sıradan bir kitap gibi, ancak bir tek okur için, bir tek konu hakkında yazılmış bir kitap: Kişisel kilo sorunları.

Program 2005 yılında ortaya çıktığından beri, kaydolan ilk 10.000 kişi üzerinde (Öncü Grup Çalışması) tek kişilik bir ki­taba olan ilgiyi test etmek istedik ve her altı ayda bir onları gözlemledik.Testler gösteriyor ki Fx15 kapsül gayet başarılı bir grafik çizmiş. Son 18-24 aya ait kilo verme konusundaki ista­tistikler, doğru koşullarda ve tıbbi denetim altında uygulanan en iyi diyetlerle benzerlik gösteriyor. Ne var ki, mevcut diğer diyetlerden, kilo verildikten sonra alman sonuçlar konusun­da ayrılıyoruz: Alışılmış olan % 95’lik başarısızlık (ya da %5 başarı) oranının tersine, son iki yılın sonuçlarına göre, vakala­rın %63’ünde kilo sabittendi.Biz bu başarıyı, kilo problemi profesyoneller tarafından incelenen; her tartışma, her sayfa, her öneri ve hatta her ta­rifte kendini keşfeden; yemek ve kiloyla ilişkilerindeki zayıf yanlar kadar güçlü yanlarım da keşfeden; bazı kötü alışkanlıklarından neden kurtulmaları gerektiğini anlayan; güçlü ve zayıf yanlan, kişilikleri, çocuklukları, yemekten başka bir tatmin kaynağı bulabilme kapasiteleri üzerine yönlendirilen ve doğru kilolarına doğru ilerleyen bu yol haritasını ellerine alan okurlara bağlıyoruz. Bu başarıyı, ‘sizin için yazılmış bir kitap’ gibi basit bir fikri oluşturmak için gereken karmaşıklık ve çok yönlülüğe bağlıyoruz.