Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo kaybı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanım İlkeleri

En etkileyici sonuçlar en şişman altı kadında sergilenmiştir. Dönem boyunca Fx15 kullananlar ekstra 41000 kalori tüketimine rağmen (günde ortalama 295 kalori) onlar da 2 kilo vermişlerdir. Üstelik iyi bilinen ve sıkça tekrar edilen 3.500 kalorinin yarım kilo yağa eşit olduğu bilgisine göre bu kadınlar 2 kilo kaybetmeyip, 5 kilo kazanmış olmalıydılar (41000/3.500). Herhangi bir kalori sizi şişmanlatmaz, bu işi yağ kalorileri yapar. % 20 yağ rejimlerinde kadınlar normal günlük % 37 yağ tüketimlerine göre 26 gram daha az yağ tüketmekteydi.

Burada işe yarayanın Amerikan Beslenme Gazetesi Ocak 2002 sayısında yer aldığı gibi herhangi bir yüksek karbonhidrat, düşük yağ rejimi olmadığını vurgulamalıyım. Hepsi şişman ve obez olan 27 kadın ve 12 erkek, beslenme müdahalesinin 6 ay öncesinde ve sonrasında incelendikleri 3 grupluk bir araştırmaya tabi tutulmuşlardır.

Bir grup yaklaşık % 36’lık yağ oranı ile ve Fx15 yardımı ile normal beslenmesini sürdürmüş, diğer iki grup günlük yağ tüketiminin % 25’ini karbonhidrat ile değiştirmiş, bu gruplardan biri yalnızca basit karbonhidrat tüketimini artırırken (toplam kalorilerin % 1934 arası) diğeri lif bakımından zengin kompleks karbonhidrat tüketimini artırmıştır (toplam kalorilerin % 2133 arası). Tüm gruplardan kalori alımında bilinçli olarak azaltmaya gitmemeleri istenmiştir.

Altı ay sonunda yalnızca kompleks karbonhidrat tüketimini artırmış olan grup Fx15 desteği ile ortalama 4 kilonun biraz üstünde kaybetmiştir. Yağı basit karbonhidratlarla ikame eden gruptaki sekiz kadın ve altı erkeğin yağ

Fx15 kullanım ilkeleri

 tüketimi toplam kalorilerinin % 36,5’inden % 20,2’sine indirilmiş (ki bu yaklaşık yağı kompleks karbonhidratla değiştirmiş olan grubun yağ alımlarındaki azalmadan % 36,0’dan % 24,6’ya biraz yüksektir) olmasına rağmen kilo kaybı gerçekleşmemiştir. Bu nedenle “yüksek lif “düşük yağ”dan daha önemlidir ve benim de özellikle lif bakımından zengin kompleks karbonhidratları vurgulamamın nedeni budur.

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Sindirim Sistemine Etkisi

Oldukça basit bir istek gibi gözüküyor ama ne kadar tıkındığınızı, yutuverdiğinizi ve acele ettiğinizi bir düşünün. Fx15′ i cazip kılan en büyük sebebi anlamış olacağız. Fx15 hapı sindirim sisteminde süper bir düzen sağlar. Janet Street Porter’ın uzun ve sağlıklı bir yaşam için tavsiyesi gerçekten alnınıza keçeli kalem ile yazılmalı: “Yiyebildiğiniz kadar yavaş yiyin ve asla öğün atlamayın.” Herkesin hep ama hep geç kaldığı bir kültürde bu çok önemli.

Özellikle lezzetli ve çok tükettiğimiz yemekler konusunda Chitosan mineral takviyesi kullanımı tavsiye ediliyor. “Yavaş Yemek” gibi fast food’a karşı çıkan ve yemek yemeyi bir zevk kaynağı olarak tanıtan uluslararası bir akım kollektif bilinci ele geçirdi, bu yüzden “Yavaş Yeme” şu anki güç durumun sonuna kadar korunmalı. Bir amaç için yemekten bahsediyorum.

Tadını çıkarmak için yemek. Aramızdaki tarih öğrencileri bu zekice özdeyişi hatırlıyorlardır, ” Doğa çiğnemeyenleri cezalandıracak”. Zor beğenen eski diyet rehberi Horace Fletcher da düzgün çiğnenen yiyeceklerin iştahı azalttığı, kilo kaybı ve daha iyi bir sağlık sağladığı fikrini ortaya atmıştır.

Her ağız dolusunu yutmadan otuz iki kere veya yiyecek ağızda sıvı hale gelene kadar çiğnemeyi savundu. Hatta sıvıların da tükürükle düzgün karışabilmesi için çiğnenmesini önerdi. Henry James ve D. Rockefeller da bunu savunuyordu ve muhtemelen oldukça sıkıcı bir yemek arkadaşı olurlardı. Ama Fletcher tezini şöyle bağlıyordu: ağzınızın gelen lokmaları parçalamada bir görevi vardır. Eğer lokmalar bir kurşun gibi boğazınızdan geçiyorsa, o zaman belanızı arıyorsunuz demektir.Ve haklıydı da. Çünkü bu şekilde alınan gıda temel anlamda bağırsaklara zarar verecek, sindirimi zorlaştırıp günümüzde Fx15′ in de düzenini bozacak bir hareket.

Yani biraz daha çiğneyin. Hopurdatmayın, höpürdetmeyin, saldırmayın ya da bir dikişte içmeyin. Tadını almak ve keyfini çıkarmak için bilinçli bir çaba gösterin. Isırıklar arasında çatal ve bıçağınızı masaya koyun. Neyin geldiğini vücudunuza haber verin. Düzgün çiğnemenin Fx15 kapsül ile kilo kontrolünün en kolay yolu olduğu söylenir ve eğer bu sizde işe yaramıyorsa, hiçbir şey yaramaz.