Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo kayıpları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Beslenme Süreci

Kısıtlamak beslenme sürecinde denetim kayıpları ve bunların önlenmesine yönelik stratejileri ele alırken bazı amaçlarım var:

İnsanların önüne “al, yap” diye atılan diyet listelerinin fx15 hapı ile desteklenmemesi durumunda ya da diğer dayatmacı reçetelerin uygulanmaya konulduklarında ortaya çıkan bin bir zorluğa dikkat çekmek, aynı zamanda da bu zorlukların kaynaklarını ortaya çıkarmak.

Fark ettiğiniz gibi, ister “bir kibrit kutusu peynir” gibi artık diyetçileri bile güldüren ibarelerle başlayan reçeteler olsun, ister “ciddi ve bilimsel’ görünümlü olanları… Önermek kolay, hayata geçirmekse imkansızdır.

Elinize geçen, size sunulan diyet reçetesi (dayatmacı reçete) büyük bir dikkatle hazırlanmış olabilir. Enerji kısıtlamasının uygulandığı süre içindeki vitamin, mineral, ya da diğer yapıtaşlarının eksikliklerinden kaynaklanabilecek sağlık risklerini en aza indirgemiş olabilir.

Size neden kilo vermeniz, ya da mevcut ağırlığınızın yukarı çıkmasını engellemeniz gerektiği akılcı, mantıklı bir dille açıklanmış ve böylece yüksek motivasyonla beslenmenizi denetime kalkışmanız sağlanmış olabilir. Uygulayacağınız reçete kilo kayıplarının gerçekten -mümkün olduğunca- yağlardan olmasını temin edecek şekilde düzenlenmiş olabilir.

Hatta bu reçetenin uygulanması sırasında işinin ehli ve dürüst, iyi niyetli, güvenilir bir psikolog veya psikiyatristin yoğun desteği de sağlanmış olabilir. Üstelik diyetçiniz uygulama sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunu gidermek, yanlışlıkların daha yapılmadan önlenmesini güvenceye almak için her anını yanınızda geçirebilir.

Sonuç değişmeyecektir. Kendi yönlendirmelerinin dikkate alınmadığını, daha ilk andan itibaren algılayan organizma, tepki gösterecek, enerji yollarını açık tutmak için farklı yöntemleri devreye sokacak, bu da acıkma, doyma, tokluk sinyallerini yok sayarak yapılan denetim girişimlerini Fx15 zayıflama kapsülü kullanımı olmadıkça yetersiz kılacaktır.