Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo koruma’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Formda Kalmanın Yolları

Formda kalmak için gün içerisinde yapmanızı önerdiğimiz bazı alışkanlılar olmalıdır. En basit örneği su içilmelidir. Su içmeniz vücudunuz için bir elzemdir. Eğer susama gibi bir probleminiz varsa fx15 kapsüllerini kullanmanızı öneriyoruz. Fx15 kapsüllerinin desteği ile kilo verebilir sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Mesela fx15 kullanırken en çok dikkat etmeniz gereken bol bol su tüketmektir. Suyun vücuttaki yağı yakarak dışarı idrarla birlikte attığını belirtelim. Fx15 ile uygulanan sağlıklı diyetlerde et tüketimi azaltılmalıdır.

Vücut hassasiyeti bu aşamaya gelmesine izin vermez; bu asitlerin damarları zedelememesi için onları kolesterolle paketler ve zararsız hale getirmeye çalışır. Bunun için karaciğer ve kemikler ona yardımcı olur.

Kanın asit yükü artınca karaciğerden daha çok kolesterol üretilir. Kolesterolün, kötü kolesterol dediğimiz LDL kolesterol kısmı asit paketleme işini yapar. Artan asit yüküne karşılık üretilen LDL kolesterol, karaciğerden damarlara doğru yola çıkar. Kandaki asitlerin ihtiyacı olan elektronu onlara verir. Damar çeperinde asitlenmeden zarar gören yerleri yama şeklinde onarmaya çalışır.

Yanına yardımcformda kalmanın yollarıı olarak en önemli alkali mineral kalsiyumu alır. Kalsiyum ve asitler birleşip sertleşerek damar cidarında “plak” dediğimiz oluşumlara sebep olur. Bu plaklar zamanla çoğalır, tüm damarı sertleştirirler. Böylece damar sertliği ve tansiyon problemleri ortaya çıkar.

Kolesterol bizim için çok gereklidir. Kolesterolden östrojen, testosteron, progesteron gibi pek çok hormonun yapıldığını biliyoruz. Kolesterolün % 80′ ini karaciğer kendi yapar, %20′ si besinlerle alınır. Asitlenmede, karaciğer ihtiyacından daha çok kolesterolü, damarlardaki asitleri tutacak olan LDL kolesterol kısmını da artırabilmek için üretir.