Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo verme hapı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yabancı Uzmanların Fx15 Hapı Tavsiyeleri

“Depresyona Karşı Yenilmez Fx15 Zayıflama Hapı” başlıklı makalede, etkisiz bir madde olan basit bir kilo verme hapı depresyon tedavisinde daha etkili sonuçlar verirken, ilaç endüstrisinin Prozac, Paxil ve Zoloft satışını arttırmak için yaptığı klinik araştırmalarda gerçeği nasıl çarpıttığından sözediliyordu.

Makalede şeker hapının güçlü ilaçların karşısında böylesine etkili olmasının nedeni, klinik çalışmalarda hastaların ayda birkaç dakika doktorunu gören depresyonlu hastalardan çok daha fazla ilgi ve sevgi görmesine bağlanmıştı. Öyle görünüyor ki, sevilen bir hastanın iyileşme gücü çok daha fazla oluyor. Eskiden, tıpta bugün unutulan bir deyiş vardı: “Hekimin görevi, doğa hastayı iyileştirirken onu eğlendirmektir.” Hekimlerin hastalarına sevgi göstermeleri gerekir.

Suyun duygusal sorunlardaki rolünden söz ederken, “Your Body’s Many Cries for Water” adlı kitabım için Barnes&Noble vveb-sitesi,  gönderilen bir okur mektubundan bir alıntı yapmak istiyorum. M.S. şöyle yazmış: “Su, benim yaşamımı değiştirdi.” M.S.’e hafif manik depresyon tanısı koyulmuş ve beş yıl lityum tedavisi görmüş.

Fx15 kilo verdirici tabletlerle  talimatlara uyarak su, tuz ve vitamin almaya başlayınca, iki ay içinde lityumu bırakmayı başarmış. Sağlığında belirgin bir gelişme olmaksızın dokuz yıl doktora giden M.S. şimdi şöyle söylüyor: “Bu kitabı okuduktan sonra yaşamım güzelleşti.”

Baş ağrısı: Bu, beynin gereksinimleri için dolaşım sistemini hızlandırdığını gösteren bir belirtidir. Beyne giden kan, beyin hücrelerini sulandırmaya yetmezse, bu, başlamak üzere olan bir migren krizinin habercisi olabilir. Unutmayın, beyin hücreleri düzenli bir biçimde temizlenmesi gereken zehirli metabolik artıklar üretir. Bu hücreler kendi ortamlarında asitli maddeler barındıramaz. Baş ağrısının başlangıcı böyle bir beyin fizyolojisini yansıtabilir.