Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo verme hedefi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sağlıklı Yiyeceklerle Zayıflama Diyeti

Bu tür yiyeceğin, sizi hedefinize ulaşmaktan nasıl alıkoyacağını düşünün. Kalori oranı yüksek gıdalar kilo alımını hızlandıracağı için kilo verme hedefine ulaşmak için fx15 kapsül kullanın. Şimdi yiyecek daha az çekici hale geliyor, hatta itici oluyor. Gerçeği görüyorsunuz: anlık bir keyif, sizi yalnızca suçluluk duygusu ve başarısızlık hissine sürükleyecek uzun vadeli bir sabotaj. Gerçek sonucu gördüğünüzde, o yiyecek ne kadar farklı görünüyor? Fx15 diyeti tamamen sağlıklı yiyeceklerle yapılmalıdır.

Sağlıklı yiyeceklerle zayıflama diyeti

Onu yememeyi tercih edebilir ve sonuçta kendinizi tatmin olmuş hissedebilirsiniz. Seçim sizin. Ne zaman aşırı yiyorsunuz? Aşırı yemenin önüne geçmek için fx15 kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Düzenli olarak aşırı yediğiniz zamanların, durumların ve yerlerin bir listesini yapın. Günün sonunda eve geldiğinizde olabilir; doğruca mutfağa gider ve karnınızı abur cuburla doldurursunuz. Abur cubur tüketimi kilo alımına neden olacağı için fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Şimdi yeni bir plan yapın; her senaryoda yapabileceğiniz başka bir şeyi yazın. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak bir şey. Eve geldiğinizde bir fincan çay hazırlamaya karar verebilir ya da gevşemek için köpük banyosu yapmak üzere banyoya koşabilirsiniz.

O anın içinde bulunmadığınızda bir plan yapmak daha kolaydır. Şimdi, bu durum bir dahaki sefere ortaya çıktığında, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak başka bir şey yapabilirsiniz. Zihninizde, izlemeyi tercih edebileceği alternatif bir yol olacaktır. Sıradan zayıflama yöntemlerinin dışında fx15 kapsül kullanarak farklı bir zayıflama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zayıflama Resmi

Meyve Diyeti ve Fx15 Tablet

Aşırı kiloların diyetinde bir çok harika meyve bulunur. Meyveler vitamin, mineral ve lifler için önemli bir kaynak olmanın yanı sıra, bunlar için makarna ve ekmeğe mükemmel alternatifler sunar. Eğer bir dilim ekmek yerine bir parça meyve yerseniz, hem daha iyi beslenmiş, hem de kilo verme hedeflerinizi desteklemiş olursunuz.Çok sevdiğiniz bazı meyveleri ‘Sakıncalı’ listesinde, bazı garip seçenekleri de, ‘Çok Yararlı’ listesinde gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.Bu meyvelerde Fx15 destekli diyetlerde rahatlıkla tüketilebilir.Erikler ve incir sizin kan grubunuz için çok yararlıdır. Çünkü koyu kırmızı, mor ve mavi meyvelerin sindirim sisteminizde, asidikten çok bazik bir reaksiyon yaratmaya eğilimlidir. Fazla kilolular sindirim sistemi yüksek asiditeye sahiptir. Bu nedenle ülser ve mide çeperindeki iltihaplanmaları azaltmak için bazik yapıdaki meyvelerin sağladığı denge önemlidir. Ama bir meyvenin bazik olması size mutlaka iyi geleceği anlamına gelmez. Kavun baziktir ama Obezlerin duyarlı oldukları kanıtlanmış olan mikroorganizmalar içerir. Kavunların bir çoğu aşırıya kaçılmadan yenilebilir. Ama kantalup kavununu kesinlikle yemeyin.

Yüksek asit içerdiklerinden, portakal, mandalina ve çilekten uzak durulmalıdır. Greyfurt da yüksek asit içerir ancak sindirim sonrası bazik hale geldiğinden, aşırıya kaçmadan yenilebilir. Zarlı kabuksuz ve taneli meyvelerin çoğu yenebilir ama kilo vermek isteyenlerde sindirimi yavaşlatan 1 ektini er içeren , böğürtlenden uzak durulmalıdır. Yüksek asit içeren meyvelerin Fx15 ile beraber tüketilmelerinde herhangi bir sakınca yoktur. Aşırı kilolular ayrıca hindistan cevizi ve bu meyvayı içeren ürünlere karşı aşırı duyarlıdırlar. Bunlardan uzak durun ve ürün etiketlerini inceleyip, hindistan cevizi yağı içeriyor mu kontrol edin. Bu yağ, yüksek miktarda doymuş yağ içerir ve çok az besleyici değeri vardır.

Sebze suları bazik yapıda oldukları için tercih edilirler. Eğer meyve suyu içecekseniz, düşük oranda sakaroz içeren bir tanesini tercih edin. Elma suyu veya elma şarabı gibi çok şekerli meyva sularından kaçının.Ananas suyu, fazla kilolara neden olan idrar tutulması ve şişme gibi etkileri ortadan kaldırmak için özellikle yardımcı olabilir.Meyve suyu Fx15 hapı diyetlerinin vazgeçilmez öğelerindendir.

 

Zayıflama Resmi

Kiloyu Fx15 ile Korumak

Sonunda istediğiniz kiloya FX15 ile ulaştınız. (Bravo!) Şimdi bu kiloyu nasıl koruyacağınızı merak ediyorsunuz. Bu noktada önemli olan, daha önceden yediğiniz yiyecekleri yemeyi sürdürmek, ama daha fazlasını yemektir. Haftalık kalori alımınızı 250’ye kadar artırın. Hâlâ kilo vermeye devam ediyorsanız, aynı kiloda kalmanızı sağlayacak seviyeye gelinceye dek, kalori alımınızı artırın.

Bazı diyet programlan;  gıdaları karıştırmak, belli başlı gıdaları birlikte almak, belli başlı gıdaları birlikte almamak, her öğünde sadece tek bir tür gıda almak gibi esaslara dayalıdır. Kulağa çok çılgınca geliyor, değil mi? Gerçekten de öyle… Hangi gıdaları birlikte aldığınızın önemi yoktur. Kilo verme hedefine, toplam kalori alımını azaltıp dengeli beslenmekle ulaşılabilir. Geçici diyetleri bir kenara atın ve sağlıklı beslenmeye konsantre olun.

Süpermarketlerdeki ‘Bir alana ikincisi bedava’ türünden özel promosyonların cazibesine kapılmayın. Bu tür promosyonlar bisküvi, pizza ve cips gibi, genellikle sağlıksız şeyler için uygulanmaktadır. Günün ilerleyen saatlerinde alışveriş yapıp düşen meyve ve sebze fiyatlarından yararlanın. Hayran olduğunuz ünlü yıldız gibi bir görünüme kavuşmayı amaç edinmek gerçekçi değildir ve ciddi bir ameliyatı göze almadığınız sürece gerçekleşmeyecektir! Kendiniz için belirlediğiniz hedefler uygulanabilir olsun, bu sayede söz konusu hedeflere ulaşacağınızı bilirsiniz.

Verdiğiniz her gram için bir kuruş biriktirin. Dişe dokunur bir miktara ulaştığınızda, kendinizi sevdiğiniz bir şeyle, bu şey sadece yiyecek olmasın, ödüllendirin! Gözünüze kestirdiğiniz yeni bir giysi veya mücevheri satın alabilir, yüz bakımı veya masaj yaptırabilirsiniz. Siz buna değersiniz! Bazı ilaçların yan etkisi kilo almanıza yol açabilir. Ancak kalori kontrollü diyet programı ve egzersiz, bu tür yan etkileri azaltmaya yardımcı olabilir ve siz yine de kilo vermeye devam edebilirsiniz. Fx15 ile zayıflamak ve kilo korumak çok kolaydır. Ekstra 1 kutu Fx15′ i günde 1 kapsül yada 2 günde bir 2 kapsül alarak kilo sabitleyici kullanım kürü uygulayın. Bu süre zarfında kilonuzu sabitlemiş olacaksınız. Kilo verme hızınızda yavaşlama görülebilir, ama bu cesaretinizi kırmasın. Hedeflediğiniz noktaya sonunda varacaksınız.

Tartılmadan, kilo verme konusunda ilerleme kaydettiğinizi görmenin yolları:

  • Giysilerin bollaşması
  • Genel anlamda kendini daha sağlıklı hissediyor olmak.
  • Dış görünümünüz hakkında övgüler almak.
  • Aktivite seviyesinde görülen artış.

Tatile çıkıyor olmak, edindiğiniz birtakım iyi alışkanlıkları çöpe atmak anlamına gelmez. Bu durumda kilo vermekten çok, kilonuzu korumayı amaçlayın, ama porsiyonlarınıza dikkat edin ve genelde yediğiniz türden yiyecekleri yemeyi sürdürün. İmkanınız varsa tatilde de Fx15 kullanmaya devam edebilirsiniz. Hareketli olun ve eğlenin.