Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo verme süreci’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Başarılı Bir Diyet için Altın Kurallar

Bu diyetin avantajlarından biri çok az kuralı olmasıdır! Düşük GI seviyesinde kaldıktan sonra neredeyse sınırsız olarak lezzetli gıdalar tüketebilirsiniz ve kolaylıkla kilo verebilirsiniz.

Şimdi nasıl bir beslenme planı uygulayacağınızı (dolayısıyla diyeti nasıl uygulayacağınızı) anlayalım. Bunu anlamak başarılı bir diyetin ilk adımıdır. Bu sistemin güzelliği sizsin bedeninizin hormonlarının sizin için çalışmasıdır. Başka bir deyişle, sizin hormonlarınız otomatik olarak sizin ağırlığınızı, sizin için doğru olan seviyeye düşürecektir ve sağlık için güvenilir orana ulaştığında otomatik olarak duracaktır, (pek çok başka diyette olduğu gibi) Siz bedeninizi yapay olarak yönlendirmeyeceksiniz. Diyetlerinizi Fx15 zayıflama kapsülü ile desteklemeniz size yeter. Siz basit bir şekilde hormonlarınızın vücudunuzdaki fazla yağları ortadan kaldırmasına olanak vereceksiniz.

Açık bir şekilde siz gerçekçi bir beden imgesine sahip olmalısınız -sıfır beden normal değildir- ancak işlenmiş karbonhidratlar temeli üzerine dayalı modern bir diyet tarafından oluşturulan yağlara da sahip olmayacaksınız. Siz aşağıdaki kuralları basit bir şekilde uygulayarak kolaylıkla kilo vereceksiniz, fakat bu diyette aşırı miktarda kilo vermeyeceksiniz. Anoreksiye olma riskiniz yok. Bikini diyeti yüksek nitelikli gıdalar temeli üzerine kurulmuştur -işlenmemiş karbonhidratlar, sağlıklı yağlar, proteinler, vitaminler ve mineraller- ve siz doğru beden ağırlığına (ve şekline) ulaştığınız zaman, sizin hormonlarınız basit bir şekilde kilo verme sürecini kapatacaktır. Doğru olamayacak kadar iyi görünüyor.