Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kilo vermek için gerekenler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Verdiğiniz Kiloları Korumak için Fx15 Kapsül

Bu sitede Fx15 diyet programını hazırlamadan bölümün bu sayfasına kadar okumayı sürdürdünüz mü? Lütfen bu basamağı atlamak için kendinizi kandırmayın. Kesin olarak istemediğiniz kilolardan kurtulmayı aklınıza koyduysanız, yeme alışkanlığı, diyet yapma ve kendiniz hakkındaki düşüncelerinizi de değiştirmeniz gerekiyor. Yalnızca belli adımları uygular, diğerlerini atlarsanız, kilo vermekte ya da verdiğiniz kiloları korumakta zorlanabilirsiniz. Daha sonra da kendinizi suçlarsınız. Bu işi beceremiyorum! Kilo vermeyi başaramıyorum!Bu konuyu bir düşünün: Hasta olsanız ve doktorunuz enfeksiyonu yenmeniz için size antibiyotik verse, yalnızca yarısını içerek iyileşmeyi bekleyebilir misiniz? Tabi ki hayır. Aynı şekilde bu programda da kestirmeden gitmeyi düşünmeyin. En etkin sonuca programı tümüyle uyguladığınızda varırsınız.

Fx15 form diyeti daha sonra hazırlamayı sürdüreceğiniz pek çok zayıflama programının ilkidir. Bu programlar sayesinde baltalayıcı düşüncelere karşı koyacak yanıtlarınızını hazırlarsınız. Bu programın her gününün bitiminde günün ödevlerini tamamlayacak bir program hazırlayacaksınız.Hasta olsanız ve doktorunuz enfeksiyonu yenmeniz için size antibiyotik verse, yalnızca yarısını içerek iyileşmeyi bekleyebilir misiniz? Tabi ki hayır.Aynı şekilde bu programda da kestirmeden gitmeyi düşünmeyin.Günler geçtikçe, pek çok baltalayıcı düşünce ortaya çıkacak. Ancak siz düzenli olarak Fx15 form hapı kullandığınız için bu düşüncelere karşı hazırlıklı olacaksınız. Danışmanlığını yaptığım diyet yapan kişiler tekrar tekrar bu programların yararlılığından söz ettiler. Programlar düşünce yapılarını değiştirmeye, baltalayıcı düşüncelere karşı koymaya ve kilo vermek için yapmaları gerekeni yerine getirmeye yarıyor. Bu programlar onların çok işine yaradı, size neden yaramasın?Beyninizde yankılanan minik bir ses zaman zaman size, Boşver programı her gün okumana gerek yok… nasıl olsa her şey denetiminde, diyebilir. Bu tekerinize çomak sokan diğer bir baltalayıcı düşüncedir. Fx15 zayıflama hapı her gün kullanmanız  için kendinizi yüreklendirecek bir başka kart hazırlamanız gerekebilir.

Zayıflama Resmi

Diyetlerinize Ödül Koymayın!

Şişman birinin elinden çikolatasını alırsanız, bu cezadır; çünkü çikolata, daha önce hep ödül diye konmuştur. Sizler bilinçli aklınızla, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak istediğinizi söylersiniz. Sonra sağlıklı bir yaşam için, kocaman bir hafta başlar. Bilinciniz doğru yaptığınızı söylerken, bilinçaltınız niye cezalandırıldığını düşünür ve tıpkı bir çocuğun cezalandırıldığında hissettiği duyguları hissedersiniz. Özgürsünüzdür ama hiç bir şeyin tadı tuzu yoktur. Cezalı gibi hissetmek, yaradılışımızın kaçınılmaz sonucudur. Diyette bu şekilde düşüncelere kapılmamak için diyet programınızı Fx15 ile ilerletip gün içinde tok ve açlıksız mutlu saatler geçirebilir ve bilinçaltınızı rahat bırakabilirsiniz.

Doğal olarak ne zaman (özellikle de ödül olarak koyduğunuz) yemeklerle bağınızı kesseniz mutsuz olursunuz. Lakin bu Fx15 kullandığınız sürece hükümsüzdür.

Hayatınızdan çıkartmak (ya da azaltmak) istediğiniz şeyi kesinlikle kendinize ödül diye sunmayın. Ben kendi öğrencilerime kötü bir hafta geçirdilerse şöyle derim: “Siz kilo vermek için gereken çalışmaları yapamadığınızı ve eğer bir cezayı hak etiğinizi düşünüyorsanız, o zaman bu hafta sonunu tatlı, hamur işi, çikolata abur cubur ne varsa yiyerek geçirin; çünkü zayıflamanın hafifliğini hissetmeyi henüz hak etmemişsinizdir.” Dolu bir göbeğin, şiş bir vücudun, kalorili yiyeceklerin ağırlığını hak ettiniz. Bir hafta bedeninize iyi davranmadınız. Ruhunuz işin içinde değildi. Kendinize madem acı çektirmeyi tercih ediyorsunuz, o zaman daha fazla çikolata yiyin. Size verebileceğim en büyük ceza, ağır ve yağlı yiyeceklerle sizi baş başa bırakmak.

Bedeniniz çöp tenekesi değil, uçmanın özgürlüğünü hissetmek istiyor. Ona Fx15 ile destek verin! Sabah uyandığınızda, hâlâ ağzınızda dün akşam yediklerinizin ağır tadı varsa, bedeninize daha fazla nasıl işkence yapabilirsiniz ki? Bunları Fx 15 ile öteleyebilirsiniz. Sizce doymanın büyük ödülü bu mu? O zaman kendinizi hayat boyu cezalandırıyorsunuz demektir.