Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kırmızı et tüketimi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sağlıklı Diyetlerde Et Tüketimi

Lutz ve Allan, geniş kapsamlı araştırmalarını anlattıkları kitaplarında, aynı zamanda aşırı karbonhidrat yenilen bir yemekten sonra, kalp krizi geçirenlerin, yağlı yemeklerden sonra kalp krizi geçirenlere oranla %75 daha fazla olduğunu da bildiriyorlar. Aşırı karbonhidratlı yemeklerden sonra, aşırı miktarda insülin hormonunun salgılanması, kalp krizini tetikliyor. Aşırı karbonhidrat ayrıca fazla kilolara da sebep olur. Bu sebeple fx15 kapsül ile önlem almak gerekir. Kiloları vermekte zorluk çekiyorsanız ve sürekli kilo alıyorsanız fx15 kullanın ki kısa zamanda zayıflayın.

Oysa daha önce de bahsettiğimiz gibi, yağlı yiyecekler aşırı miktarda insülin salgılatmıyorlar. Yağlı yiyeceklerden fx15 kapsül kullanımı sırasında uzak durun. İnsülin, sempatik sinir sisteminin en güçlü uyancısıdır, unutmayalım! Peki, o zaman neden “Kırmızı etler kansere neden olur” deniyor? Kanser nedeni olan trans yağlardır. Bu sebeple fx15 kullanımı sırasında trans yağlardan uzak durun.

Sağlıklı diyetlerde et tüketimiKırmızı etin kanser yaptığını bildiren çalışmaların yapıldığı ABD gibi ülkelerde, ülkemizde olduğu gibi, kuzu, keçi, koyun ve dana etleri tüketilmez. ABD’ de aşırı miktarda sığır ve domuz eti tüketilir. Sığır ve domuzların beslenmeleri, kesilmeleri (kan akıtılmaz), etlerinin saklanıp pişirilme ve de tüketilme yöntemleri de tamamen bizim yöntemlerimizden farklıdır.

Hayvanlarımızın kanı akıtılarak kesilmesi, etlerimizin hazırlanması ve pişirme yöntemlerimiz onlardan tamamen başkadır. Ülkemizde (kıyma şeklinde) son derece az miktarda sığır eti tüketilir. Kırmızı etin kanser yaptığı bildirilen ülkelerde, kırmızı et olarak daha çok iri sığırlar, buffalolar tüketilmektedir. Sağlıklı kırmızı et tüketimi fx15 kullanımına olumlu etki gösterir.

Bu tür hayvanların etlerinin özelliklerini ve kansere sebep olma nedenlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Hayvanlar, kanlan akıtılmadan değişik bir yöntemle öldürülür.
  • Stilbestrol hormonu (büyüme ve yağlanma hormonu) ile yağlandırılıp, geliştirilmişlerdir.