Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kızarmış yiyecekler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Tuz ve Baharatlara Dikkat

Sizler için diğer lokantalardaki geçerli kurallar burada da geçerlidir. Genel olarak kızarmış veya kıtır yiyeceklere dikkat edin ve bunlar Fx 15 ile kullanmayın. Bisküviler, kıtır pide hamuru ve kızarmış sandviçler. Abur cubura düşkün olanların yapması gereken şey; daha hafif yiyecekler tercih etmektir. Mesela, şehriyeli yemekler veya et yemekleri gibi.

Eğer pide sipariş ederseniz, yumuşak hamurdan olmasına özen gösterin ve köşelerini yemeyin.

Bir Türk lokantasına veya pide salonuna gitmeden önce uzunca düşünmeniz gerekebilir; çünkü böyle yerlerde baharatlı yiyeceklerden uzak durmak oldukça zordur. Bu, kendinizle aptalca bir oyun oynamak gibi bir şey, bir alkoliğin kendini denemesi için bara gitmesi gibi.

Ama yine de böyle bir yere giderseniz, en iyi seçiminiz, şefin salatası veya beyaz soslu bir makarna tabağıdır. Kırmızı olan her şeyden uzak durun, mesela biber, spagetti sosu ve pideden. Bunların hepsi fx15 zayıflama hapı için dezavantajdır.

Baharatlı yiyeceklerde aşırıya kaçanlar gibi siz de, peynir kullanımı yüzünden böyle yerlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Peynirsiz yiyebileceğiniz tek şey, bir tabak spagetti veya peynirsiz tavuktur.