Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Koca bir tabak salata’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Anti Aging Besinler ve Fx15

Kendinize koca bir tabak salata ve çiğ sebze veya taze malzemelerle renkli bir pilav hazırlamak için kendinizi çok yorgun ya da dalgın hissettiğiniz oluyor mu hiç? Fx15 ile bunlar sizin işinize yarayacak detaylar. Belki önünüzde hazır bulsanız memnuniyetle yersiniz, ama canınız ocağın başına geçmek istemiyor ve hazır gıdalara mı yöneliyorsunuz? Anti aging besinleri denediniz mi ? Gayet anlaşılır ve herkesin başına da gelebilir, ama pusuda hazır bekleyen depresyon riski var, gerçek bir çıkmaz yol!

Fakat iyi haber şu ki, dolabı açtığınızda hazır veya nerdeyse hazır, neşeli, renkli ve sağlıklı, hoş olmayan ruh durumları için gerçek bir çare görevi üstlenecek yiyecekler bulacak şekilde kendinizi hazırlamanız mümkün.

İşte bazı örnekler:

  • Marul ve diğer yaprak salatalar temizlenip, yıkanıp, (bir salata kurutucu veya süzgeçte) kurutulup, daha sonra pamuklu bir beze sarıldıktan sonra plastik bir torbaya veya buzdolabı kullanımına uygun sıkı kapaklı bir kaba konmak suretiyle buzdolabının en aşağı kısmına konulabilir. Salatanın cinsine göre, yaklaşık üç ila altı gün arasında taze olarak saklanabilir.
  • Havuçlar akan su altında temizlenebilir ve salatayla aynı şekilde muhafaza edilebilir.
  • Lahana ve kıvırcık lahana temizlenip kesilmeye hazır hale getirilebilir.
  • Çeri domatesler kullanıma hazırdır: sudan geçirmeniz yeterli.