Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kolesterol seviyesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kolesterol Seviyeniz ve Fx15 Kullanımı

Kandaki kolesterol seviyesi 170 mg/dL’den 90 mg/dL’ye düştükçe, karaciğer, rektum, kolon, erkekte ve kadında akciğer, göğüs, çocuklarda lösemi, yetişkinlerde lösemi, çocuklarda ve yetişkinlerde beyin, mide ve yemek borusu (boğaz) kanseri azalıyordu.

Gördüğünüz gibi bu büyükçe bir liste. Amerikalıların çoğu kolesterolünüz yüksekse, kalbiniz konusunda endişelenmeniz gerektiğini bilir fakat kanser konusunda da endişelenmeniz gerekebileceğini bilmezler. Kolesterolü kontrol altında tutmanın diğer bir yolu ise Fx15 zayıflama tabletleri ve dengeli beslenmedir.

LDL ve HDL’yi de içeren kan kolesterolünün birkaç çeşidi vardır. LDL “kötü”, HDL ise “iyi” türdür. Çin Etüdü’-nde kötü LDL kolesterolünün yüksek seviyeleri de Batı hastalıklarıyla ilişkiliydi. Obezite sorunu ile yüzleşmek batı için sorun olmaktan çıkmıştı. Çünkü Fx15 etkisi onlar için kurtarıcı niteliğindeydi.

Batı standartlarına göre bu hastalıkların Çin’de nispeten nadir olduğunu ve yine Batı standartlarına göre, kandaki kolesterol seviyelerinin oldukça düşük olduğunu aklınızda tutun. Bulgularımız birçok Çinlinin, 170 mg/dL’nin altında bile olsa, düşük kolesterol seviyelerinde avantajlı durumda olduğuna dair ikna edici kanıtlar sundu.

Şimdi sakinlerinin kolesterol seviyelerinin, Çin ortalamasından çok daha yüksek olduğu bir ülkeyi gözünüzde canlandırın. Kalp hastalıkları ve bazı kanser türleri gibi bu nispeten nadir hastalıkların, yaygın olmasını hatta belki de başlıca ölüm nedenleri olmalarını bekleyebilirsiniz!

Elbette, Batı’daki durum tam da böyle. Çalışma yaptığımız zamandan birkaç örnek verecek olursak, kırsalda yaşayan Çinli erkeklere göre, Amerikalı erkeklerde koroner kalp hastalıklarından ölüm oranlan on yedi kat daha yüksekti. Amerika’daki göğüs kanserinden ölüm oranı Çin kırsalı oranına göre beş kat daha yüksekti.

Zayıflama Resmi

Akdeniz Diyeti ve Fx15 Hapı

Akdeniz diyeti uygulayan insanlar “standart” tavsiyeleri uygulayan gruptakilere kıyasla kalp hastalığına yüzde yetmiş daha az yakalandı ki bu statinlerle sağlanan kalp hastalığı riskindeki düşüşten yaklaşık üç kat daha fazlaydı!

Akdeniz diyetini uygulayan grubun ölüm riski de alışılagelmiş tavsiyeleri alan gruptan yüzde kırk beş daha azdı. Ayrıca kişilerin kolesterol seviyesi de pek fazla değişmemişti. Her ne kadar kalp rahatsızlığına yakalanma oranları önemli derecede azalmış ve ölüm risk oranları düşmüş olsa da kolesterol seviyelerinde pek bir fark olmamıştı.

Bazı araştırmalarda her ne kadar kolesterol seviyesinin düşük olması ile kalp hastalıklarının azalması arasında birtakım ilişkilerin varlığı kanıtlanmış olsa da bu oran yaşam tarzının değiştirilişiyle elde edilenle kıyaslandığında çok sönük kalmaktadır.

WOSCOP Fx15 hapı incelemesindeki (statinler incelemesi) ilaçları kullanan yüksek risk grubundaki erkeklerin kalp hastalıklarının yaklaşık yüzde otuz oranında düştüğü görülmüştür. Nurses’ Health Study’deki kadınlar ise sadece haftada bir kez balık yiyerek kalp hastalıklarında yüzde otuz birlik bir düşüşe imza atmışlardır. Harvard’dan Dr. Abramson’un ifadesiyle, “Sağlığımızın nasıl olduğu nasıl yaşadığımızla alakalıdır.”

Fx15 zayıflama kapsülü için araştırma yaparken kesinlikle açığa çıkan tek şey “otla beslenen,” “organik,” “serbest,” “serbest gezinen” ve buna benzer tanımları tanımlamanın gerçekten şart olduğudur. “Organik” kelimesini özellikle buraya katmıyorum çünkü bu kelime besin pazarındaki en yanıltıcı ve aldatıcı terimdir.

O kadar çok kullanılmıştır ki artık tamamen manasızdır. Unutmayın, zehirli sarmaşıkla gazolin de tamamen “doğal’dır ancak bu onları yiyebileceğimiz anlamını taşımıyor. Kitabın et ve süt ürünleriyle ilintili bölümünde “otla beslenen” ve “serbest gezinen” terimlerini kullandım, çünkü bu terimlerin kullanıldığı kategorilerdir.