Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Koyu yeşil renkli otlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Nutri Genetik Besinler

İnsanda genetik analizlerin yapılması ile gelişigüzel yemek yeme devri artık sona erecek diye düşünüyoruz. Nutri genetik testlerin yaygınlaşması ile hangi besini daha fazla tüketmek gerektiği ve beslenmenin daha uygun nasıl planlanacağı kişisel bazda ortaya çıkacak. Bu mümkün olduğunda Fx15 tüketimi süreci için sizler de test yaptırabileceksiniz. Böylece bireye özgü daha fazla tüketilecek besinlerle de hangi hastalıklara karşı koruyucu etkilerin olabileceği bilinecek ve daha kaliteli bir yaşama yelken açılacaktır. İnanıyorum ki bu besinleri sağlıklı beslenme sisteminizde yer verince yaşamınız daha da iyi ve uzun soluklu olacaktır. Pek tabii ki daha rahat zayıflayabileceksiniz de…

Koyu yeşil renkli bu otlar, özellikle folattan (sentetik şekline folik asit denir) çok zengindirler. Bu fx15 ile hem yan etkisiz, hem de daha sağlıklı zayıflayabileceğiniz bir seçim grubudur. B vitamini grubundan olan folat, özellikle MTHFR geninde polimorfizm olan bireyler tarafından çok miktarda tüketilmelidir; böylece homosistein düzeyinin yükselmesi önlenerek kalp hastalıklarına karşı koruma sağlanır. Yeni DNA sentezlenmesi, DNA onarımı ve ekspresyonu açısından önemli bir rol oynamaktadır. Folat, B6 ve B12 suda çözünen vitaminler olup pişirme sırasında bozulurlar.

Bu nedenle, mümkün olduğunca çiğ olarak veya buharda pişirilerek yenmelidir. Fx15 Diyeti için bu biçim pişirme daha hayırlıdır. Bu otlar ve sebzeler, antioksidan mekanizmasında rol oynayan bakır ve mangan gibi mineralleri içerir. 300′ den fazla enzimde yer alan ve sağlıklı bir kardiyovasküler sistem için gerekli olan magnezyum, kalp ritmi ve vücudun su dengesi açısından önemli olan potasyum, kan şekerinin düzenlenmesinde rol oynayan vanadyum, güçlü bir bağışıklık sistem için gerekli olan çinkodan da zengindirler. Yüksek bağışıklık sistemi de Fx15′ in işlev prensibine göre takviyenin daha hızlı çalışabilmesine vesile olacaktır.