Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Krema haline’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Midenizi Doldurmayın! Fx15 Kullanın.

Fazla kilolu olup da eksiksiz bir yemekle midenizi tıka basa doldurduğunuz zaman ne olur? Pek tabii ki bir balon gibi şişersiniz. İşte tokluk özelliği sağlaması ile ünlü Fx15 bunu engelleyecek!

Balonlaşan mide diyaframın tavanına basınç yapıp rahatsız etmeye başlar. Bu, çoğu kez geğirme ve hıçkırıkla sonuçlanır. Basınç yukarı doğru devam ederek kalbi yatay bir pozisyona sokup koroner damarların gerekli kanla dolmasını güçleştirerek çalışmasını bozar.

Midenin ve kalbin yukarı doğru oluşturduğu basınç; ciğerlerin soluma alanını daraltır, bu yüzden insanın soluğu ağırlaşır ve güç olur. Fx15 zayıflama kapsülü ile bunların hepsini öteler, sizi yeme ile oluşan olumsuzluklardan koruyarak zayıflatır. Karaciğer ve barsak sıvıları kilolarla salgılanır. Böyle aşırılıklar sonucu karaciğer büyük bir ihtimalle yağlanır. Safra koyulaşır. Pankreas sadece sindirim için sıvı üretimini değil, insülin sağlama gücünü de yitirebilir.

Aşın derecede ağır olan yemek emildiği zaman, alınan yağ kan damarlarına, kam koyultacak, “krema haline” getirecek kadar bol olarak gider. Hareketi yavaşlar. Bunun üzerine kan arterlerin birleştiği yerlerde pıhtılaşır, muhtemelen koroner tromboz veya serebral tromboz (pıhtılaşma) meydana getirir. Fx15 in içeriği mikrokristalin selüloz içerir ve bu madde bunu engeller. Yağ kılcal damarlarda birikebilir. Tekrarı halinde yağ birikimi sonunda arterleri tıkar.

Bir insan uzun süre aşın miktarlarda yerse, normal olarak temizleyici faktör sağlayan karaciğer hasar görür. HHS Gıda’ nın ithal ürünü Fx15 bir mucizedir. Yağ kanda çok daha uzun süre kalır. Bu yine korkulan arteriyoskleroz (damar sertliği) oluşturur.