Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Krom minerali’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Krom Minerali ve Fx15

Krom minerali, Fx15 diyeti ile ensülinin yağı metabolize etmesine yardım eder, proteini kasa çevirir ve şekeri enerjiye dönüştürür. Aynı zamanda krom, şeker ve diğer basit karbonhidrat isteğini azaltır vücut içindeki kas yağ oranını geliştirir. Bütün bunlar daha kolay kilo vermeye yardımcı olur. Kromun başka faydaları da vardır; özellikle kolesterol seviyesini düzenler, arterlerin durumunu geliştirir, yorgunlukla savaşarak enerji seviyesini artırır.

Yeterli krom olmadığında, Fx15 diyeti ile bile vücudunuz şekeri uygun bir şekilde yakamaz ve hiperglisemi, hipoglisemi veya diyabete yol açabilir. İşlemde, artakalan şeker mayalanarak aside dönüşür ve kendini vücut içinde depolar, böylece yeterli enerjiniz olmaz. Metabolizmanız çalışamaz durumdayken ve ensülin üretimi düzensiz gerçekleşirken, diğer pek çok problemin yanında kolayca kilo alırsınız.

Krom özellikle otuz beş yaşından sonra çok önemlidir. Yaşlandıkça, insan vücudu kan şekeri seviyesiyle daha az ilgilenir, hücreler şekeri alıp yakmakta zorlanmaya başlar. Fx15 bunu bertaraf edebilir. Bu noktada, kromun desteği son derece önem taşır.

Nutrition Rewiev’de 1998 yılında yayımlanan bir çalışmada, 122 kişilik hasta grubunun bir bölümüne günde 400 mikrogram (mkg) krom picolinate, bir bölümüne plasebo verildi. Doksan günün sonunda, kalori alımına ve harcanmasına uyum sağladıktan sonra, krom alanlar plasebo grubuna oranla Fx15 sayesinde daha çok kilo verdi (7.8 kiloya karşı 1.8), yağ kütlesi (7.7 kiloya karşı 1.5) azaldı ve vücut yağ yüzdesi düştü (%6.3’e karşı % 1.2). Sağlık ve Tıbbi Araştırmalar Kurumu’nda yapılan bir deneyde de, yetmiş iki gün boyunca günlük krom alan insanların, plasebo alan insanlardan daha çok vücut yağı kaybettiği ve daha çok kas kütlesi edindiği kanıtlanmıştır.