Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kronik rahatsızlığı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kronik Hastalarında Fx15 Kullanımı

Kronik rahatsızlığı olan kişilerin büyük ihtimalle yıllardır diyet yaptığı sanılıyor. Fakat kilo vermeleri zor olduğu için bazı kronik hastaları Fx15 zayıflama hapına başvurmaktadır. Fx15 zayıflama kapsüllerinin zayıflattığı doğru fakat kronik rahatsılığı olan kişilere ne derece etkili her hangi bilgiye sahip değiliz. Fx15 haplarının bitkisel ve doğal olması nedniyle bir çok hastalar kullanmaya kalkışıyorlar diyabet, tansiyon, kalp ve kronik hastaları kullanabilirler mi detaylı bilgiye sahip değiliz.

Fx15 hapı hakkında doktorunuzdan biligi alabilirsiniz. Kronik obstruktii pulmonar hastalık Kronik obstruktif pulmonar hastalık !copd) [çn: kronik solunum yollan tıkanıklığı] üç ciddi solunum problemini içine alan bir terimdir—amfizem, kronik bronşit ve astım. On yedi milyon amerikalı copd’den yakınmakta, bütün kronik akciğer hastalıklarının en yaygını olmaktadır.

Araştırmalar, sigara içiyorsanız, alerjiniz varsa veya sık sık solunum yolları endeksiyonu şikâyetleriniz oluyorsa sizin copd’ye daha yatkın olduğunuzu gösteriyor. Sigara içimi en büyük risk faktörüdür.  Sigaranın dumanını içe çekmekle,  ister birinci el vey İkizlığı olan kiinci el olsun birçok yolla solunum geçitleriniz zarar görür, bunlara havayolu pasajı olan fırça yapı (cilia) hareketinin bozulması, inflamasyonun uyarılması ve mukus üretimininip değiliz artması dahildir. Copd’nin semptomları tipik olarak orta yaşlarda ortaya çıkar.

En yaygın uyarıcı işaretler egzersize toleransın azalması, balgam, öksürük ve “çatallıgravelly” sestir. Semptomlar hastalık ilerledikçe kötüleşir ve kendini idare edememeye, solunumun durmasına hatta ölüme götürür. Elzem yağ asitleriyle copd arasındaki olası bağlantıyı uluslararası bir araştırma grubu 8960 sigara içenlerde veya daha önce içmiş olanlarda inceledi. Diyetlerinde fazla balık olanların copd risklerinin az olduğunu buldular. Kim fazla balık yiyorsa % 40 oranında kronik bronşit ve % 60 oranında amfizem olasılığı azalıyor. Araştırıcılar, “w3 yağ asitlerinin antiinflamatuar etkilerinin çok olmasına karşın, çalışmada sağlanan dozun diyet desteğinde gösterilen ortalama alınandan yüksek olduğunu, alımdaki çok düşük miktarın etkisinin birikim sonucu olacağını” belirttiler.