Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kronik ya da geçici yorgunluk’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Hapı

Yemek sonrası çöken ağırlık, fx15 ile çalışanlar için gerçek bir sorundur. Yemek sonrası ortaya çıkan uyuşukluğun hipogliseminin bir belirtisi olduğunu belirtmek gerekiyor. Hipoglisemi yemeğin içeriği ile doğrudan ilgilidir, “sandviç ve bira” yanlış beslenmeye en iyi örnektir ve fx15 ile tavsiye edilmez.

Birçoklarının düşündüklerinin aksine, uyuşukluğa neden şarap içmek değil, şarabın içilme şeklidir. Aç karnına çok miktarda içilmesi gibi… Alkol şekerin etkisini harekete geçirmektedir. Fx15′ in etkisini de düşürmektedir. Bu da glisemi (kan şekeri) yükseltici (beyaz ekmek, patates, makarna, pizza….) besin maddeleri ile beraber içildiğinde, glisemiyi daha çabuk düşürdüğü anlamına geliyor. Dolayısıyla ayaklarınızı yerden kesmek isti yorsanız bu konuda, özellikle aç karnına içeceğiniz, bira veya viski kola’dan daha etkili bir şey yoktur.

Unutulmaması gereken günümüz insanlarının maruz kaldığı kronik ya da geçici yorgunlukların büyük kısmının kötü beslenme sonucu oluşan hipoglisemiye (kan şekeri düşüklüğüne) bağlı olduğudur. Aynı şekilde heyecanlanmaya bağlı faktörler de glisemiyi (kan şekerini) etkileyebilir. Anormal miktarda adrenalin ve ensülin salgılaması dikkatin dağılmasına yol açar ve sonuç olarak glisemi (kan şekeri) düşer.

Bu bölümü bitirmeden önce hipoglisemi (kan şekeri düşüklüğü) ve belirtilerinin kişiye göre değiştiğini belirtmek istiyorum.

Sabit ısıdaki bir odada kimileri kat kat giyinirken kimilerinin de üstündekileri soyunduğuna mutlaka tanık olmuşsunuzdur. Fx15 ile korkmadan soyunabilir ve tatilinizi doya doya yaşayabilirsiniz. Bu aynı ısıda kimilerinin üşüdüğü, kimilerine de çok sıcak geldiği anlamına gelmektedir.

Aynı şekilde, en sonunda beslenme uzmanları da herkesin kendine has bir ısı düzenleme sistemi olduğunu ve belli yiyecek miktarının birini doyurmaya yeterken, bir diğerini aç bıraktığı gerçeğini kabul etmişlerdir.