Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Küçük porsiyonlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ e Hazırlık

Değişim için Fx15 zayıflama kapsülü ile vitesi yükseltmeye başlıyorsunuz. “Haydi, bu işi yapalım,” diyorsunuz içinizden. Bu noktada aksiyon planınızı yapıp, küçük adımlar atabilirsiniz. Örneğin daha küçük porsiyonlar tüketmek, tatlıyı kesmek, yürüyüşe başlamak gibi.

Olmanız gereken yerdesiniz. Düşlediğiniz değişimi uygulamaya devam edin.

Başarı tamamen sizin. Bunu siz yaptınız. Eski alışkanlıklarınıza dönmemek için her zaman gardınızı alın. Bir gün sabah kalkmaya üşenip spora gitmeyebilir, dayanamayıp kocaman bir çikolatalı pasta yiyebilirsiniz. Mikrokristalin selüloz sizi tok tutarken daha rahat hissedeceksiniz ve Lotus yaprağı da yağlarınızı yakacak. Bu gibi durumlarda kendinizi mutsuz hissetmeyin, sadece planınıza kaldığınız yerden devam edin. Kilo veren kişilerin çoğunun verdikleri kiloları geri aldığını unutmayın.

Kilonuz elinizde, sizin kontrolünüzde, kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Kendinizi hazır hissettiğiniz o an geldi. Bu anda, istediğiniz hedefi başarmanızı engelleyen en büyük sorun ortadan kalkmış demektir. Ancak en az hazır olmak kadar önemli bir sorun daha var: Ne yapacağınızı biliyor musunuz? Aklınızda her gün internette, dergilerde, televizyonlarda çıkan binlerce farklı bilgi, birbiriyle çelişen uzman görüşleri, kısa yoldan umut vaat eden “iki haftada 15 kg.” diyetleri ve daha birçok karmaşa. Hepsini bir kenara bırakın ve kendinize güvenin. Fx etkisi bölgesel zayıflatır ve size fazlasıyla yeter.

Hangisine inanacaksınız? Sizi en kısa yoldan zayıflatana mı? Medyada daha çok görünen kişiye mi? Diyet yapmadan zayıflatana mı? Kafanız karmakarışık…