Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kuş kadar yemek’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Az Yemek Çözüm Değil, Çözüm Fx15

Kimileri, az yerim zayıflarım derler ama bu kesin bir çözüm değil. Çözüm aslen Fx15′ de. Ne zaman bir hasta böyle dese, buradaki sorunun çoğu zaman kesinlikle kuş gibi yemek yemek olduğunu saptamışımdır. Bir kuş genel olarak bir seferde fazla yemez, biraz oradan biraz buradan çimlenir. Günün sonunda hayli büyük bir miktar yemek yemiştir. İnsanların da böyle bütün gün, bütün gece veya gece gündüz durmadan çimlenmesi kalori bakımından korkunç bir toplama ulaşabilir. Bunların tümünün önüne Fx15 kullanmak ile ancak geçilebilir.

Benim önerim üzerine bu konuda endişe duyan bir evli hanım, şişman kocasının akşamlan aldığı kalorilerin hesabını tuttu. Adam devamlı olarak, “Kuş kadar yiyorum, gün boyu bir şey yemiyorum,” diye yakınmasına rağmen devamlı kilo almaktan yakmıyordu. Kadın bir akşam gazete okurken, gevezelik ederken ve TV izlerken kocasının şuradan buradan neler çimlendiğinin listesini tutmuş.

Her çirrilenmede alman kalorileri toplayınca, toplam 2.000’i bulmuş. Listeyi ve sayılan gösterinceye kadar kocası ona inanmak istememiş. Daha sonra bu adam yüksek kalorili şeylerin çimlenilmesine izin vermeyen hızlı kilo ver rejimi’ yle ve tabii ki Fx15 zayıflama hapı‘ nın da yardımıyla hızla kilo vermiş.