Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Kusursuz kilo’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mutlu Zayıflama

Kilo probleminizin kaynağının korku olduğunu düşünmek tuhaf görünse de, durum budur ve fx15 kapsül ile çözülebilir. Zihniniz korkusunu serbest bırakmak üzere eğitildiğinde ve fx15 kapsül kullanıldığında, bedeniniz de fazla kilolarını tutmaktan vazgeçecektir. Düşüncede korkudan sevgiye bu değişim bir mucizedir: bilincinizi nedensel bir düzeyde yeniden programlayarak bedensel sonuçların işlev bozukluğundan iyileşmeye dönüşme seviyesini serbest bırakmak. Bu kursun konusu yiyecekle ilişkiniz değildir; sevgiyle ilişkinizdir. Sevgi gerçek şifacınızdır.

Mucizeler doğal olarak sevginin varlığında ortaya çıkar. Sevgi, sizi hem yaratan hem de yaşatan şeydir. Hem asıl gerçekliğinizle bağınız hem de evrenin pozitif akışıyla uyumunuzdur. Yiyecekle ilişkiniz sinir sistemi‘ nizin zekâsının anısını yitirdiği bir alan olduğu için, bu İlahi hakikati sizin sevgi olduğunuz hakikati hatırlamak iyileşmenizin anahtarıdır. Kendi İlahi hakikatinizi hatırladığınızda, bedeninizin hücreleri de kendi hakikatini hatırlayacaktır.

Mutlu zayıflamaBeden, zihin kendi yetkinliğiyle aynı doğrultuda olduğu sürece sizin adınıza ideal kiloyu oluşturmayı ve korumayı sağlayan doğal bir zekâya sahiptir. Sizin kusursuz her şeyiniz hakiki benliğinizin örüntülerinin içine kodlanmış olduğu için, kusursuz kilonuz da hakiki benliğinizin doğal örüntülerinin içine kodlanmıştır.

Gerçek sen, bedeninizde en sağlıklı, en mutlu şekilde nasıl ikamet edeceğini tam olarak bilir ve siz ruhsal gerçeklikle bilinçli bağlantıyı yeniden oluşturduğunuzda bunu kendiliğinden yapacaktır. Gerçekte kim olduğunuzla ilgili hakikate geri dönerek ve fx15 bitkisel kapsül kullanarak, kilo problemlerinizin hepsinin ortadan kaybolduğu bir konuma ulaşacaksınız.