Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘LDL kolesterolü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Genel Diyet Uygulamalarında Fx15 Kapsül

Obez kişilerde kalp krizi riskini değerlendirmede önemli olduğunu düşündüğümüz testleri belirtmiştik. Genel diyet ve yaşam tarzı tavsiyeleri bile tek başına bütün bu parametrelerde iyileşme sağlamaktadır, ama biz test değerleri anormal çıktığında uygulamanız için bazı özel tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyetlerin arasında obezite hastalarına özel Fx15 kullanımı da bulunmaktadır. Eğer bu tavsiyeleri göz önünde bulundurur ve Fx15 diyet kapsülü kullanımına devam ederseniz kısa zamanda istediğiniz sağlık düzeyine kavuşursunuz.

Genel diyet uygulamalarında fx15 kapsül

Toplam kolesterol 200 mg/dl’ nin üzerindeyse ya da LDL kolesterolü 135 mg’ nin üstündeyse (eğer daha önce kalp krizi geçirilmişse 100 mg’nin üstü), Tipik olarak, bu program başlangıçtaki toplam kolesterolü 250 mg/dl’ nin üzerinde olan hastaların toplam kolesterolünü 2 ay içinde 50-75 mg/dl azaltacaktır. Başlangıçtaki kolesterolün 300 mg/dl’ nin üzerinde olduğu durumlarda, kolesterol seviyelerinin tavsiye edilen seviyelere gelmesi 4-6 ayı bulabilir. Kolesterol seviyesi 200 mg/dl’nin altına düştüğünde, niasin dozajını 2 ay boyunca günde 1000 mg’a düşürün. Eğer kolesterol 200’ün üzerine çıkarsa, niasini tekrar günlük 1,500 mg’ a çıkarın. Eğer kolesterol seviyesi 200 mg/dl’nin altında kalırsa, niasini tamamen bırakın ve kolesterol seviyelerini 2 ay içinde kontrol edin. Eğer kolesterol 200 mg/dl’nin üzerine çıkarsa, tekrar niasin terapisine başlayın. Eğer isterseniz, sarımsağa sürekli olarak devam edilebilirsiniz. Bu miktarlar Fx15 kullanımı sırasında farklılık gösterebilir.

  • HDL kolesterolü 45mg/dl’nin altındaysa: niasin.
  • Lipoprotein (a) 40 mg/dl’nin üstündeyse: niasin.
  • Trigliserid 150 mg/dl’nin üstündeyse: niasin.
  • Creaktif protein 1.69 mg/l’nin üzerindeyse:  Daha fazla egzersiz yapın ve sarımsak ve flavonoid açısından zengin bir ekstre ekleyin.
  • Fibrinojen 400 mg/l’nin üstündeyse: Daha fazla egzersiz yapın ve sarımsak ekleyin.
  • Homosistein 16 mikromol / l’nin üstündeyse: Güçlü bir multi vitaminmineral tamamlayıcısı kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Ferritin (demire bağlanan bir protein) 200 mcg/l’nin üzerindeyse: Kırmızı eti diyetinizden çıkarın, demir tamamlayıcılarından kaçının ve    tam tahıl tüketimini artırın. Hemokromatoz değerlendirmesi yaptırın (eğer gerekirse transferrin satürasyon ve genetik testi de yaptırın)
  • Lipit peroksitler yükselmişse: Sarımsak ve flavonoid açısından zengin bir ekstre ekleyin.