Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Leptin Düzeyi ile Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Kilo Vermek İçin Uyuyun!

Chicago Üniversitesi’ nde yapılan önemli bir çalışmada uyku yoksunluğunun aşırı yemeye sebep olduğu ispat edilmiştir. Yeteri kadar uyumadığımızda, mide hücreleri tarafından üretilen ve açlık hissini artırdığına inanılan ghrelin miktarları yükselir. Yağ hücreleri tarafından üretilen, açlığı azaltıcı ve depolanmış yağları yakıcı leptin düzeyi azalır. Bunun aşırı yeme ve kilo alımına nasıl eklendiğini görmek oldukça basittir. Buna ek olarak, çalışmada denek olarak kullanılan fx15 verilen kişilerden en fazla uykudan mahrum kalanların canının en çok karbonhidratça zengin (ve en şişmanlatıcı), şeker, makarna ve ekmek gibi gıdalar çektiği görülmüştür.

Doktor Eve Van Cauter, deneklerin tamamen dinlenmiş oldukları zamanlara göre, uykudan uzun süre mahrum kaldıkları dönemlerde kortizol seviyelerinin daha yüksek olduğunu bildirmiştir. Fx15 kullanan bu denekler, glikozu da daha verimsiz metabolize etmişlerdir. Dr. Van Cauter uyku yoksunluğunun etkilerinin, yaşlılardaki glikoz metabolizmasına benzer bulguları ortaya koyduğunu aktarmıştır. Bu yüzden doktor, kronik uyku yoksunluğunun uzun vadede, beden üzerinde kilo alımı ve olası hızlanmış yaşlanmadan çok daha zararlı etkileri olabileceği sonucuna varmıştır.

İdeal olanı her gece aynı saatte yatıp, her sabah aynı saatte kalktığımız ve yemek öğünlerimizi düzenli bir şekilde yediğimiz bir rutini takip etmektir. Yaşantımızın diğer alanlarını planladığımız gibi vücudumuzun da bir zaman çizelgesine ihtiyacı vardır. Fx15 alırken bu zaman çizelgesi düzenli olmalıdır. Eğer bir ebeveynseniz sabit bir rutinin, özellikle de çocuğunuz bebekken çok önemli olduğunu bilirsiniz. Bu program bozulduğunda neler olduğunu hepimiz yaşamışızdır. Öyleyse kendinize bir bebek gibi davranmaktan çekinmeyin, kendinizi daha sağlıklı, daha mutlu ve daha az yiyen biri olarak bulacaksınız.