Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lif faktörü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Etkisi ve Lif Tüketimi

Bahsedilmeye değer bir başka lif de çavdar lifidir. Fx15 etkisi ve metabolizma Programı kapsamına tam tahıllar girer. Tam tahıl unları ya da tam tahıldan yapılmış ürünler değil. Her türlü tam tahıl beslenmenize büyük bir yardımdır, lif alımını artırdığı için bu konudaki payı hiç az değildir.

Ekmeğe varım. Ancak basit bir kuralım var: Elinizde kolayca ezebiliyorsanız, yememelisiniz. Fx15 zayıflama hapı ile bu şekilde dikkatli tüketim size yarar sağlayacak. Ezilebilen bir ekmek yapmanın tek yolu içine bir çeşit öğütülmüş un koymaktır ki bu otomatik olarak glisemik yükü artırır. Gerçek tam tahıl ekmeği çok yoğundur ve elinizin içinde ezilmez.

Tam tahıllardan yapılan (tam tahıl unundan değil) bir ekmek de Almanların tam tahıl ya da taneli çavdar ekmeğidir. Araştırmalar çavdar lifinin, buğday lifi gibi pek çok diğer life göre kan şekerini ve insülini daha fazla azaltan kendine has özellikleri olduğunu gösterdi. Çavdar lignan adı verilen ve insan hormonlarına kimyasal olarak benzeyen özel fitobesin maddeleri içerir. Fitobesinler mikrokristalin selüloz ile iyi tepkiyen ve dolayısıyla Fx15 kilo verme dönemi için ötelenemez öneme sahiptirler. Bu maddeler ile bu gibi fıtobesinler açısından zengin beslenen bireylerde kanser ve kardiyovasküler hastalık riskinin azalması arasında defalarca bir ilişki kuruldu.

Filizlendirilen tahıllar da iyidir, ama tam tahıllar genel olarak kan şekeri ve insülini kontrol etmeye ve obezite, metabolik sendrom ve kalp hastalığı risklerini azaltmaya yardım eder. Lif faktörü de uzun vadeli kilo kaybının önemli bir parçasıdır. Ayrıca lifi bulmak da kolaydır. Bu yüzden Fx15 ile lif tüketiminize önem veriniz. Lif baklagiller, tam tahıllar, kabuklu yemişler, meyve ve sebzeler gibi tüm işlenmemiş, rafine edilmemiş bitkisel gıdalarda bulunur.