Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lifler ve karbonhidratlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyet Lifleri ve Fx15 Etkisine Katkısı

Farkındaysanız diyet liflerinden bahsetmedim. Çünkü lifler emilmez. Lifler sizi doldurur fakat genel kalori alımını artırmaz. Bu yüzden Fx15 zayıflama kapsülü ile tavsiye edilirler. Lifler diğer karbonhidrat formları kadar kalori her gramda yaklaşık 4 kalori ihtiva etseler de vücudunuz onları enerji için kullanamaz. Bunun yerine lifler vücudunuzda hiç bozulmadan ilerler. Yolları boyunca kolesterollere bağlanarak onların vücudunuzdan atılmasına yardım ederler. Bazı araştırmalara göre lifler tükettiğiniz diğer kalorilerin emilimini günlük 90 kalori kadar engelliyor.

Tüm işlem tükürükle başlar. Tükürük gıdaları bir arada tutan kimyasal bağları parçalayacak sindirimsel enzimleri ihtiva eder, böylece yiyecekler dişlerimizle kolayca parçalanır ve öğütülür. Bu enzimler oldukça hızlı işlev görürler, eğer dilinize bir kraker veya tost koyarsanız, daha çiğnemeden dağılmaya başladığını hissedersiniz. Fx etkisine katkı sağlamış olacaksınız. Diliniz ağzınızdaki yiyecekleri ağzınızla mideniz arasındaki 25 santimlik yemek borusuna gitmesi için boğazınızın arkasına iter. Bu boru, ağzınızı ciğerlerinize bağlayan nefes borusundan farklıdır. Yuttuğunuz zaman küçük dil adlı bir kapakçık nefes borusunu boğulma tehlikesine karşılık kapatır. (Eğer yiyecekler yanlış bir yola saparsa, bu nefes borunuzu yeterince hızlı kapayamayan küçük diliniz nedeniyledir.)

Yemek borunuzdaki ritmik, otomatik kas kasılmaları gıdaların midenize itilmesine yardım eder. Mide asitleri yediklerinizi parçalar, mide kaslarınız besinlerden oluşan püreyi ince bağırsağınız olan 7 metrelik bir tünele iter. Fx15 içeriğindeki lotus yaprağı bu şekilde daha iyi tepkiyebilir. Burada safra kesesinde üretilen bir emülsiyonlaştırıcı madde olan safranın ve pankreas tarafından üretilen diğer enzimlerin yardımı ile yiyeceğiniz ince bağırsak duvarları tarafından kan dolaşımınıza besin yapı taşları, yani karbonhidratlar, yağ ve proteinlerden elde edilen şeker, yağ asidi ve amino asit olarak emilir. Vitamin ve mineraller de ince bağırsakta emilir.