Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lifli yiyecekler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Lifli Yiyecekler ve Fx15 Form Hapı

Esansiyel yağ asitleri vücutta yapılamazlar. Linoleik asit, linolenik asit ve araşidonik asittir. Bunlar kan basıncı, kalbin çalışması, kanın pıhtılaşması ve MSS fonksiyonlarının regülasyonunda etkin rol oynar. Linoleik asit eksikliğinde; enfeksiyonlara karşı direnç azalır, deride egzemaya benzer lezyonlar görülür, büyüme de gerileme olur, ağrı, yürüme de zorluk ve görme bozukluğu oluştuğu bildirilmektedir. Kandaki kolesterolün düşmesinin linoleik asitle ilgili olduğu tahmin ediliyor. Linoleik asit, soya yağı ve mısır yağında fazladır. Diğerlerinde de az miktarda bulunur. Bu yağlar diyet yaparken ve Fx15 kullanımı sırasında tüketilebilecek sağlıklı yağlardır. Ama siz yine de Fx15 bitkisel kapsül kullanırken çok tüketmemeye özen gösterin. Fx15 kullanımı sırasında kiloda değişim kısa zamanda farkedilir.

İnsan vücudunun % 45-65’i ( ortalama %56’sı) sudur. 40 lt su bulunan vücutta, suyun 25 lt si hücre içinde, 5 lt si kan plazmasında, 10 lt si de dokular arasında ki boşlukta bulunur. Kasın % 70’i sudur. Kas hücrelerinde yağ hücrelerine göre daha fazla su vardır.Suda bulunan ve elektriksel iletiyi sağlayan erimiş maden tuzlarına “elektrolitler” denir. Bunlar: Potasyum(K), Kalsiyum(Ca), Sodyum(Na), Magnezyum(Mg) ve Klor(Cl) dur. Fx15 kullanımı sırasında bol su tüketmek gerekir.

Su molekülleri ve suda erimiş madde molekülleri dinamik bir denge içerisinde sürekli hareket halindedir. Moleküller, yoğunluğu fazla olan ortamdan az olan ortama doğru hareket ederler. İnsanlar susayınca değil, belirli aralıklarla su içmelidir. Ağır sporlar, tuz ve proteinli yiyecekler, alkol, kafein vb. içecekler su ihtiyacını artırır.

Lifli yiyecekler ve fx15 form hapıLifli yiyeceklerden günlük 20-35 gr lif almak yeterlidir. Lifli yiyecekleri, şişmanlar, kalp hastaları, şeker hastalan ve hazım bozukluğu olanlar mutlaka tüketmelidir. Lifli yiyeceklerin kanser önleyici etkisi de vardır. Lif, bitkilerde bulunur ve sindirilemez. Bu nedenle de kalorisi yoktur. Lif, sindirim sisteminin iyi çalışmasını ve bağırsaklardan kanserojen maddelerin atılımını sağlar. Kan şekerini koruma da ve koesterolün azaltılmasında etkisi vardır. Kalorisi yüksek yağlı ve şekerli yiyecekler yerine vitamin ve mineralce zengin lifli yiyecekler tercih edilmelidir.