Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lotus çiçeği’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Uzun Yaşatan Lotus Yaprağı

Yasemin yeşil çay ve kalsiyum zengini su Okinawanlar günde yasemin çiçekleriyle doldurulan yaklaşık üç fincan lezzetli yeşil çay içerler. Yeşil çay diğer herhangi gıda ya da içecekten daha çok antioksidan ve kanser hücrelerinin yeniden oluşmasını durdurtan catechin içerir. Yeşil çayın sağlığa yararlarını Fx15 yorumları ‘na göz attığınızda da fark edeceksiniz.

Yeşil çayın yemek borusu, kolon, göğüs, akciğer, mide ve cilt kanserinden koruduğu keşfedilmiştir. Anavatanda yaşayan Japonların daha düşük akciğer kanseri oranlarına sahip olmalarının bir nedeninin, içtikleri sigaraya kıyasla, günde yaklaşık altı bardak yeşil çay içmeleri olduğu düşünülür. Siyah çay yeşil çay kadar sağlığa faydalı değildir, çünkü daha fazla kafein içerir, fakat incelemeler hem siyah çay hem de yeşil çayın kalp hastalığı ve felci plak oluşumunu engelleyerek ve kandaki kolesterolü düşürerek azalttığını gösteriyor.

Okinawanlar aynı zamanda geleneksel olarak kalsiyum zengini yerel suyu bolca içer; kalsiyum osteoporozun önlenmesine yardım eder ve vücudun iyi bir sağlık için gereksinim duyduğu biçimde hafifçe alkalin olmasını sağlar.

Okinawa’da yaklaşık 460 çeşit ot yetişir. Fx15 ilacı ‘nın hammaddesi olan Lotus yaprağı ‘nın atalarından biri de bu ot familyalarından gelir. Bunlar tıbbi amaçlarla olduğu kadar gıdalan tatlandırmak için de kullanılır. turmeric, çorba, balık ve tavuk yemeklerine lezzet vermek amacıyla kullanılır, antioksidan zerdeçal içerir, bunun bağışıklık sistemini güçlendirdiği, sindirime yardım ettiği, iltihabı azalttığı, kan pıhtılaşmasını önlediği ve karaciğerin toksinlerden arınmasına yardım ettiği görüldü.

Artemisia otu, yaygın olarak çay ya da awamoride içilir, bunun bir dizi sorunları özellikle tüberküloz ve soğuk algınlığı gibi solunum hastalıklarını azalttığı düşünülür. Shütake mantarı Okinawa’da halk ilacı olarak kullanılır ve Batıda önemli bir araştırma alanı olmaktadır çünkü etkin bağışıklık sistemini güçlendiren özelliklere sahiptir.