Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lotus yaprağı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 in Sağlığa Etkin Faydalarından Biri

Merhaba sevgili Fx15 kullanıcıları. Bugün size modern yaşamın getirisi olan ve hepimizin zaman zaman muzdarip olduğu bir sorunu ortadan kaldırmak için yapılması gerekenleri anlatacağım.

Boyun ağrıları fazla kilolardan kaynaklanabilir. Boyun ağrılarınızın ortadan kalkmasında fazla kilolarınızdan kurtulmanızın da etkisi olacaktır. Bunun için Fx15 kullanarak zayıflayıp boyun, omurga ve diğer kemik tabanlı iskelet ağrılarından kurtulun. İşte size birkaç öneri:

Yastığınızı göğsünüze koyun ve beş saniye sımsıkı kucak layın. Sonra beş saniye dinlenin. Bunu altı kez yineleyin. Yastığınızı dizlerinizin arasına koyun ve beş saniye sürey le iyice sıkıştırın. Beş saniye dinlenin ve bu hareketi allı kez yineleyin.

Bacaklarınızı kırk beş derecelik bir açıyla kaldırın ve beş saniye öylece tutun. Beş saniye dinlenin. Altı kez yineleyin.
Bir ayağınızın parmaklarını diğer ayağınızın parmaklarınla tutarak kendinize doğru çekin. Sonra diğer ayağınızın parmakları için aynı işlemi yapın. Bu hareketi her ayak için altı kez yineleyin. Yatakta yapılan egzersizler kalbimiz üzerinde çok az gerilim yaratır ve bu nedenle herkes bu hareketleri yapabilir; çocuklar, yetişkinler veya yaşlılar. Fx15 kullananlar ‘ın bu egzersizi yapmasında da bir sakınca yoktur, merak etmeyin.

Bu egzersiz seti kasların, sinirlerin, iç organların ve kan damarlarının iyi çalışmasını sağlar; sinir ve sindirim sistemimizi düzenler ve zihinsel kapasitemiz üzerinde olumlu etki yapar. Bu egzersizleri hareketli bir yaşam süren ve yoğun çalışan kişilere öneriyorum.

1. Lotus yaprağı desenli bir sandalyeye oturun, ayaklarınızı hafifçe ileri çıkarın, ellerinizi dizlerinizin üzerine koyun, kollarınızı on kez yukarı kaldırıp indirin.
2. Aynı konumda başınızı onar kez sağa ve sola döndürün.
3. Başınızı onar kez öne ve arkaya hareket ettirin.
4. Kollarınızı yatay olarak öne uzatın ve başınızı birbiri ardına beşer kez sağa ve sola çevirin.
5. Kollarınızı doksan derecelik bir açıyla ileri uzatın, bir yandan kollarınızı ileri doğru iterken öte yandan çenenizi ileri ve yukarı itin. Bu hareketi on kez tekrarlayın.

Zayıflama Resmi

Sinsirim Sistemi ve Fx15

Yediklerimiz sadece midemizi etkilemez aynı zamanda zihnimizi de etkiler. Bazı Amerikalı psikologlar beslenme rejimimizdeki şeker, et ve kahveyi azaltarak saldırganlığı yüzde 50 azaltabileceğimize inanıyor. Atalarımız bu durumun önemini çok erken kavramışlardı. Doğuda şöyle bir deyim vardır: “Tanrı yiyecekleri, şeytan da aşçıyı yarattı.” Şöyle denebilir: “Beyaz ekmek, simit, Lotus yaprağı,  poğaça, açma, kahve, tatlılar ve çikolata olmadan nasıl yaşayabilirim?” Hayal gücünüzü kullanın! Doğanın bize sağladığı yiyecekler çok çeşitlidir. Çok canınız çektiğinde, hâlâ bir şekerleme, en sevdiğiniz kekten bir dilim veya bir dilim tütsülenmiş et yiyebilirsiniz ama bunların zehir olduğunu aklınızdan çıkarmadan!

Sindirim sisteminizin sağlığı, dişlerinizden, kalınbağırsağınıza kadar, büyük ölçüde aşağıdaki bilgileri anlamanıza bağlıdır.

Gelin yediğimiz tipik bir sandviçe bakalım: Genellikle ekmek, sandviç ekmeği, tereyağı ve bir tür şarküteri ürünü içerir ve yanında veya üstüne bir meşrubat, çay veya kahve içeriz. Ekmek karbonhidrat, tereyağı ve et de protein grubu içinde sınıflandırılır. Bu ürünlerin karşımı, midemizde sindirilmesi hayli zor bir madde oluşturur.

Karbonhidratlar kısmen ağzımızda ve kısmen de on iki parmak bağırsağımızda sindirilirken, proteinler midemizde ve on iki parmak bağırsağımızda sindirilir. Bu amaçla sindirim sistemimizde farklı sindirim sıvıları üretilir ve işlevlerini yerine getirmek için her biri farklı süreler alır. Tereyağı midemize ulaştığı zaman bu sıvıları baskılar. Sindirim süreci yavaşlar ve yiyecekler uzun bir süre midemizde kalırlar. Üstüne meşrubat, çay ya da kahve gibi bir şey içtiğimiz zaman, sindirilmemiş gıdaları ve asidik mide sıvılarını midemizden on iki parmak bağırsağımıza aktarmış oluruz. On iki parmak bağırsağında bazik bir ortam vardır. Asidik sıvılar on iki parmak bağırsağımızı kaplayan mukozaya zarar verir, iltihaplanmasına ve zaman içinde ülserleşmesine neden olur. Daha sonra, sindirilmemiş gıdalar kalınbağırsağa ulaşır ve sindirilmemiş ekmek burada kokuşmaya neden olur ve şarküteri ürünleri de durağan dışkı malzemesine dönüşür. Fx15 kullananlar ‘da da durum farklı değildir. Sitenin ileriki yazılarında bu birikintilerin sağlığımızı nasıl etkilediklerini göreceğiz.

Zayıflama Resmi

Zayıflamak için Boş Yere Paranızı Savurmayın

Zayıflatıcı elektrikli cihazlara inananlara inanamıyorum. Düşünsene, o cihaz olmasaydı, gidecektin bir spor merkezine, saatlerce spor yapacaktın. Belki bir uzman diyetisyenden yardım alacaktın, neyse ki bu kadar zahmete gerek kalmadı. Çünkü artık enfraruj makinesi, G5 ve el masajı var. Hepsi bu. Olayın bittiği yer burası.

Unutmadan uyarayım, birkaç ay ara verdikten sonra muhtemelen yine eski haline dönüyorsundur. Ama zayıflamak için böyle merkezler dünyanın parasını boş yere harcamayıp Fx15 kullanabilirsin. Ne yapalım şimdi? Sen de ara vermeseydin. Adamlar sana “Tamam, bundan sonra gelme.” dediler mi? Kendi kafana göre bırak. “Çok para, zamanım yok, bana bu kadar yeter.” diye bırakmasaydın sen de. Her denediğinde aynı sonucu mu aldın? Yani kalıcı olmadı öyle mi?

Ben sana bir akıl vereyim, eğer beni dinlersen. Bırak bu basit kilo verip sıkılaşma çabasını. Adı üstünde: Sıkıştırma. Ne bekliyorsun ki? Biraz gevşetmeye gelmez. Hemen gevşer, salar kendini. Daha kalıcı çözümler bul. Tembelliği bırak, bir spor merkezine üye ol. Lotus yaprağı desteği al Fx15 kapsül kullan. Hem sağlıklı hem de güzel bir fiziğin olsun. Senin yaptığın gibi olmaz. Neden mi? O makine sadece senin sıkılaşmanı sağlıyor. Yani, vücudundaki yağlarda hiçbir azalma olmuyor. Parana da yazık, zamanına da.

Bir zamanlar benim spor merkezimde de -çok kısa süreli- böyle bir cihaz olmuştu. İsmi lazım olmayan bir firma getirmiş ve insanlan sıkıştırmışlar. Daha sonra biz gevşeyenleri tekrar sıkıştırmıştık. İtiraf edeyim, çok kazançlı bir iş. Hele senin gibi, huyundan vazgeçmeyip hiçbir sonuç alamasa da devam edenleri düşünürsek, hiçbir zaman zarar etme ihtimali yok.

Umarım bu yazıyı okuduktan sonra bu huyundan vazgeçersin. Şimdi birileri benim hakkımda iyi konuşmayacak, onu da biliyorum. Kulaklarım çınlamaya başladı bile. Senin canın sağolsun, ben kulaklarım çınlarken de yaşarım. Yeter ki sen artık doğru bir karar ver. Paranı da kendini de ziyan etme.

Zayıflama Resmi

Karabiber Baharatı ve Fx15

Kıvırcık salata sebzeler için neyse, karabiber de baharatlar için odur. Büyük olasılıkla ülke genelinde en yaygın kullanılan baharattır. Aynı zamanda tıbbi kullanım açısından oldukça iyi bir geçmişe sahiptir. Lotus yaprağı ve Fx15 forum ile alınabilen ve güvenilir olan liste başı baharatlardandır.

Karabiber tat alma cisimciğini uyarır ki bu da midedeki hidroklorik asit üretiminin artmasına ve hazmın kolaylaşmasına yardımcı olur. Neden daha fazla asit isteyesiniz ki, özellikle de mideniz ekşiyorsa. Çünkü tümleyici tıp alanındaki Dr. Jonathan Wrigth gibi birçok uzman mide ekşimesinin çok az miktarda mide asidinden kaynaklandığını ileri sürüyor, çok fazla asitten değil.

Biber uzun bir süre mide bulantısını gidermesinin yanı sıra, iştah açma özelliğiyle de takdir topladı. Ayrıca karabiber bir karminatif olarak düşünüldü, yani bağırsaklardan gaz atımına yardımcı olabilecek şifalı bir bitki ya da hazım toniği. Bir karminatifin temel görevi bağırsak duvarını esneterek hazma yardımcı olmaktır. Fx15 hapı kullanarak hazmın iyileştirilmesinin yanı sıra kilo vermede de sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

Filipin’de halk arasında yaygın olarak kullanılan bir ilaç vardır: Eşit miktarda anason ve karabiberi alıp bunu bir bardak ılıtılmış brendinin içine katın. Bu karışımı hâlâ ılıkken yudumlamanız ve yutmadan önce ağzınızda bekletmeniz gereklidir. Bunun ateşi düşürdüğüne inanılır.

Eskiçağlarda, karabiber para yerine kullanılıyordu ve Tanrılara armağan olarak sunuluyordu. Şimdi garsonlar bunu masanıza getiriyor ve yavaş yavaş yemeğinizin üzerine serpmeyi öneriyor. Çok uzun bir yol aldık…

Zayıflama Resmi

Fx15 Lotus Yaprağı Etkileri

Lotus yaprağı diyince aklımıza vücudumuza verdiği zindelik ve rahatlıktan bahsetmeden geçemeyiz. Özellikle Fx15 hapı içeriği, lotus yaprağı ekstresi bakımından zengin olduğu için her türlü kilo verme tedavisinde kullanılabilir.

Kendilerini şişmanlattıklarını düşündükleri için fındık, yağ ve avokadoyu boykot eden kişilere kulak asmayın. Bunlar gibi doymamış yağlar vücudunuz için yararlıdır ve dengeli bir beslenme tarzı ile tüketilirse, size kilo aldırmaz.

Sizin poponuzu büyüten şey et, süt ve hidrojenize yağlardaki doymuş yağlardır. Yağın neden yapıldığına dikkat edin ve kafanızı kullanın. Bir çeşit meyve olan avokadonun sizi bir gergedana çevirebileceğini düşünüyor musunuz? Akıl var, mantık var kızlar!

Fasulyede aynı zamanda magnezyum, demir, çinko, potasyum ve özellikle kırmızı barbunyada önemli bir enzim artıran mineral olan molibden vardır.

Fasulye aynı zamanda iyi bir protein kaynağıdır, genellikle 136 cc’sinde 15 gr. protein bulunur. Ticari amaçlı hayvanlardan elde edilen çoğu protein kaynağının tam aksine herhangi bir steroid, hormon ya da antibiyotik de içermez.

Hepsi bu kadar. Sağlığın zirvesinde olmayı sağlayan ve kalp hastalıkları, kanser, obezite ve diğer Batı hastalıklarını en aza indiren, bilimin bulmuş olduğu en iyi beslenme biçimi budur.

Çin Etüdü’nün bulguları, tüketilen hayvansal esaslı besinlerin yüzdesi düştükçe-hatta kalorilerin % 10’undan %0’ına düştüğünde bile daha büyük sağlık yararlarının elde edildiğini gösteriyor. Bu nedenle, en azından dejeneratif bir hastalığa yatkınlığı olan birisi için, hayvansal esaslı ürünlerin en iyi yüzdesinin sıfır olduğunu varsaymak mantıksız değildir.