Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lotus yaprağı Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Diyet Reçeteleri

Yaza yaklaştığımız şu aylarda zayıflama hapı Fx15 için Diyet reçetesince öngörülen öğle yemeği saati geldiğinde ne olacaktır? Eğer uyguladığı reçete çok düşük kalorili bir diyet değilse, bu öğün de yine acıkmadan yenilen bir yemeğe dönüşecektir. Stoğu biraz daha artırma riski devam ederken, asıl darbe tabii ki yine acıkma, doyma duyumlarına vurulacaktır. Bu da üç.

Diyet yapmayan, ancak beslenmesine “öğrenilmiş inanışları” doğrultusunda çekidüzen vermeye çalışan, “kahvaltıyı atlamanın”, “öğün atlamanın” kilo alınmasına yol açacağı fikrine inanarak bu yönde çaba gösteren bir bireyin de, yukarıdaki örnekte verdiğimiz olaylarla karşılaşma olasılığı hiç de azımsanamaz. Fx15 sonuç olarak diyete yada egzersize ihtiyacı olmayan bir üründür.

Öğün, zaman, düzen, kahvaltı palavralarının özü beslenmeyi kalıplara oturtarak, kısıtlamak beslenme sürecinin kaçınılmaz sonucu olan denetim kayıplarını asgariye indirme çabasıdır. Fx15 ise mucize lotus yaprağı sayesinde bu kaygılara yer bırakmaz. Bu hurafelerin yol açtığı sonuç ise, acıkma, doyma, tokluk duyumlarının silinmesi, bireyin ağırlığın korunması alanında kendine ait savunma araçlarını yitirerek, diyetçilere daha da bağımlı hale gelmesidir.
Ama diyetçiler diyor ki…

“Uzun süren bir açlıktan sonra yenen her şey depolanırmış”

Organizmanın depo yapması için, öncelikle ortalıkta depolanabilecek enerji olması gerekir.

Diyetçiler, hem açlığın dayatılması yönünde öğütler veriyorlar, hem de ondan sonra kalkıp, “aç kalmayın!” diyorlar. Kusura bakılmasın ama, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu…

Amaçları, bir kez daha sık aralıklarla yemek yedirdikleri zayıflama adaylarının organizmalarının durumu fark etmemesini sağlamak… yani yapılamazı yapmaları için tavsiyelerini yağdırırken, aslında “müşterilerini” kandırıyorlar.

Zayıflama Resmi

Lotus Yaprağı

Lotus yaprağının Fx15′ in içeriğinde bulunduğunu biliyoruz. Biz bu yazımızda onun su ile tepkiyerek zayıflama sağladığını anlatacağız. Yeni doğmuş bebeğin vücudunun % 97’si, sağlıklı bir yetişkinin vücudunun % 75’i, yaşlı bir insanın vücudunun ise % 65’i sudur. Lotus yaprağı su ile aktive olur ve vücut yağlarını su ile yakar.

Tüm organlarımızın yapısında değişik oranda su vardır: Örneğin, beynimizin % 75’i, kemiklerimizin % 22’si sudur; hatta dişimizin minesinde dahi % 2 oranında su vardır. Bu yüzdeler, suyun sağlığımız ve dünyamızdaki değerini çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Vücudumuzda meydana gelen tüm fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür. Vücudumuzdaki trilyonlarca hücrenin içi sulu likit ile dolu olup, dışı da sulu likit tarafından sarılmıştır. Sağlığımızın kalitesi, bu iki likitin dengesine bağlı olup, bu denge yine suyun yarattığı osmoz sayesinde gerçekleşir.

Biyoenerji, bedenimizdeki enerji alanlarıyla ilgilenen bir bilimdir.Biyoenerjiye göre, bedenin enerji alanları olarak kabul edilmiş bir çok bölge, önemli akupunktur ve organ etkilenmelerinin gerçekleştiği yerlere isabet eder. Buralardan ufak enerji bölgelerine yayılan enerji yollarının,akupunktur noktalarının birbirlerine bağlanmış olduğu hatlar istikametinde olduğu. Fx15 sayesinde lotus yaprağı işler ve zayıflama sağlar.

Vücudumuzda meydana gelen tüm tespit edilmiştir. Buralarda enerjinin aku punktur noktaları ve enerji alanları arasında düzenli akabilmesi için önemli şartlar fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür.