Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Lotus Yaprağı özlü Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yağ Perhizi ve Fx15 Hapı

Yağ perhizi günlük yağlı yiyecek tü­ketiminize göre düzenlenecektir. Fx15′ in sadece vücut yağı kaybolmaya karşı dirençli kişiler için olduğunu unutmayın. Yağ­larından çabuk kurtulmak isteyen kişiler için tasarlanmadı.

Lotus Yaprağı özlü Fx15 uygularken sabah yedide, öğleden sonra üçte ve yat­madan önce altmışar gram krem peynir; sabah on birde ve akşam yedide otuzar gram fındık yiyebilirsiniz ya da bunun tersini yapa­bilirsiniz. Fx15 kullanımından  sonra, acıkmadığınızı, kan şekeri­nizin sabit olduğunu ve kendinizi iyi hissettiğinizi kanıtlamak için iki gün süreyle bunu denemeye değer.

Yiyebileceğiniz bir sürü şey var ve ben de yemeksever biri olarak yağ perhizini sizin için keyifli bir deneyim haline getirebi­lirim. Yıllardır bunun doğru şey olduğunu düşünerek yağdan uzak duran kişilere temel diyetin değişik uygulamalarını gösterebili­rim. Bunun onları çok mutlu edeceğine eminim.

200’er kalorilik beş yağ öğünü için şunları yiyebilirsiniz:

Her zamanki mayonez miktarının üç katıyla birlikte 60 gr. tavuk salatası (veya jambon, yumurta ya da karides salatası). Yarım avokado ile birlikte yukarıdaki salata çeşitlerinin bi­rinden 30gr.

Öncelikle Fx15 Programı‘ nın işinize yarayıp yaramadığını belirle­melisiniz. Eğer bu program ketozis sağlamıyorsa metabolik bo­zukluklar konusunda uzman bir doktora görünmelisiniz.

Yağ perhizinin bir haftadan uzun süre kullanılmaması gerekti­ğini düşünüyorum. Bu güvenlik açısından gerekli, çünkü diyetin uzun süreli kullanımı denenmedi.