Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Madensuyu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sağlıklı Kilo Verme

Belki de su konusunda böylesi bir duyarlılık Amerikan yaşam tarzına uymuyordur. Yine de, tüketim alışkanlıklarımızda en yaygın görünen yetersizlikle artık yüzleşmenin zamanı. Bunu yapmak için kilo kontrolü, kilo vermek, en önemlisi olmasa da iyi bir neden. Kilo vermek için zayıflatıcı ilaç Fx15 ‘i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her şeyden önce, susuzluk hissinin çoğu zaman açlıkla karıştırılabildiğini bilmeliyiz: un petit creux ya da une petitefaitn hissettiğimiz çoğu zaman aslında hissettiğimiz şey unepetite soif tir. Yani küçük bir susuzluk hissini küçük bir açlık hissiyle karıştırıyoruz. Eğer çok az su içiyorsak ve yiyeceklerden aldığımız suya fazlasıyla bağımlıysak, bunda şaşılacak bir taraf yok. Aynı nedenle su güçlü bir cou-pefaim – açlık gidericidir. Midenizi düzenli olarak suyla doldurmak doyma hissi yaratır ve kazınma hissini azaltır. Bu nedenle Fx15 tedavisi süresince bolca su içmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Suyu yeterince tüketmenin yolları konusunda bazı teorilerim var. Çantamda her zaman su taşırım ama bu daha çok acil durumlar içindir. Fx15 yutmam gerektiğinde su aramıyorum böylece. Maksimum fayda için gün boyu su içmeniz gerek. Kalktığımda ve yatarken bir bardak, arada geçen zamanda da bol miktarda su içerim. Yemeklerden yarım saat kadar önce daima bir bardak içerim (artık kendime hatırlatmam gerekmiyor; çabucak otomatikleşen bir şey), ancak sindirimi yavaşlattığı için yemek sırasında su içmem. (Değişim ve koruma evrelerinde yemeklerle birlikte su içmenizi öneririm: sıfır kaloriyle doygunluk hissi verişi sindirimi yavaşlatışını telafi edecektir.) Madensuyu ise kişisel tercih meselesidir, elbette, fazladan alman gazı her zaman kaldıramayabilen sindirim sisteminizin durumuna bağlı olarak. Şahsen ben şampanyadan yeterince baloncuk aldığım için nadiren madensuyu içerim; şampanyanın da faydaları ayrıdır. Ama yazın, birkaç damla limon suyuyla birlikte madensuyunu müthiş serinletici bulurum. Tabii bir de St. Germain bulvarında en sevdiğim cafede oturup citron presse içmeye bayılırım.