Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Manganez’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kötü Beslenmeden Kaynaklanan Fazla Kilolar

Beden hücrelerindeki çinko oranı demir, manganez, selen ve bakır gibi öbür besin maddeleriyle de yakından ilgilidir. Bu oranlar fx15 kapsül kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir. Aşırı oranda çinko, bakırın emilimini engeller ve bakır eksikliğinden kaynaklanan anemiye yol açabilir. Ağızdan alınan demirli ilaçlar da bedenin çinko emilimini etkileyebilir. Bu özellikle gebe kadınlar için önemlidir. Bu arada şunu da belirtelim; gebe kadınlar fx15 kapsül kullanamazlar.

Çinko A vitamini metabolizması ve fx15 diyeti için temel maddelerden biridir. Alınan protein miktarı da çinko emilimini etkiler; ne kadar çok protein alınıyorsa, çinko gereksinimi de o kadar artar. 1934′ ten beri çinkonun hayvanların büyümesi için gerekli olduğu bilinir.

Kötü beslenen ve kalıtsal akrodermalit enteropatika hastalığına yakalanmış çocukların büyüyebilmesi için çinko çok gereklidir. Mama ileKötü beslenmeden kaynaklanan fazla kilolar beslenen çocuklar ana sütüyle beslenen çocuklar kadar iyi gelişemezler. Bunun ana sütünde daha bol miktarda çinko bulunmasından ileri geldiği sanılıyor. Kötü beslenmeden kaynaklanan fazla kilolar için fx15 zayıflama hapı kullanmanız mümkündür.

Çinko eksikliğinden kaynaklanan durumlar

 •  Sık ve/veya ağır enfeksiyonlar
 •  Birçok deri sorunu
 •  Yaraların yavaş iyileşmesi ve ameliyat sonrası «komplikasyonlar»
 •  Doğuştan sakatlıklar
 •  Büyümede ve/veya cinsel olgunlaşmada gecikme
 •  Cinsel güçsüzlük, kısırlık, sperm sayısında azlık ve cinsel istek azalması
 •  Davranış ve uyku bozuklukları
 •  Psikiyatrik sorunlar
 •  Başta kepek ve saç dökülmesi
 •  Glikoza dayanıksızlık
 •  Tat, koku duyumlarında ve karanlığa uyumda azalma
 •  Bağdokusu hastalığı
 •  İştahsızlık
 •  Midebağırsak bozuklukları (ishal).
Zayıflama Resmi

Fx15 ile Mineral Eksikliğinin Giderilmesi

İyot tiroksin ve tiroit hormonunun sentezinde kullanılır. En önemli besin kaynağı deniz mahsulleridir. Ette de bulunur, fakat bu hayvandaki iyot miktarına bağlıdır. Benzer bir şekilde toprakta bulunan iyot miktarına bağlı olarak sebzelerde de bulunur, iyot eksikliği yetişkinlerde guatr çocuklarda zekâ geriliğine yol açar. Dünyada bir milyardan fazla insan iyot eksikliği riski taşımaktadır.Bakır vücutta karaciğerde, beyinde, böbreklerde ve kalpte bulunur. Hiç RDA (Recommanded Daily Alovvance) yoktur. Yeniyetmelerde ve yetişkinlerde miktar günde 1.5-3 mg.’dır. Bakır, kabuklu deniz hayvanlarında, organlarda, kurufasulyede, tahıllarda meyvelerde ve kümes hayvanlarında bulunur, içme suyunda da bakır vardır.insülinin kofaktörüdür. Hücrenin ince zarına tutunarak ensülini harekete geçirir. Buna ek olarak glikoz tolerance faktör adı verilen ve normal kan glikozunun kontrolünde önemli rolü olan bir bileşke olarak kabul edilmektedir. Krom aynı zamanda trigliserid seviyelerinin düzenlenmesinde rol oynar.Bunların yanında Fx15 kapsülünde çok önemi vardır.

Manganez karaciğerde, kemikte, pankreas salgısında vardır. Hücrelerde ise çekirdekte ve mitokondride bulunur.Enzimlerin bir bileşkesidir. Yetişkin vücudunda 20 mg. manganez bulunur. Eksikliği kilo kaybı deri yangısı ve mide bulantıs ile sonuçlanır. ESADDI yetişkinler için günde 2-5 ~g.’dir.Kobaltın bir tek bilinen görevi vardır, o da B12 vitamininin bir bileşkesi olmasıdır. Bunun yanı sıra kırmızı kan hücrelerinin gelişiminde de rol alır. B12 vitamini eksikliği karakteristik marrositik kansızlıkla sonuçlanır. B12 vitamininin emilememesi sonucu daha ciddi olan pernisiyoz kansızlık oluşur. Yine de eksikliğin harekete geçmesi 3 ila 6 yıl alır ve B12 vitamini enjeksiyonu ile kolayca tedavi edilebilir.Zayıflama sırasında bu minerallerin eksiklikleri hissedilebilir ve Fx15 kapsül ile giderilir.

Selenyum bir aminoasit bileşkesidir.Bu bileşik Fx15 diyetlerinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu enzim hem hücre içinde hem de dışında yaşayabilir ve hemen tüm hücrelerde daha çok vücut sıvısında bulunur. Selenyum eksikliğinin harekete geçmesi yıllar alır. Belirtileri kasların güçsüzleşmesi ağrı sızı ve hassasiyettir. Selenyum eksikliği sistik fibrosis olan hastalarda görülür. Kanser ve kalp rahatsızlığı bağlantılı olabilir. Selenyum için RDA yetişkinlerde günde 55-70 ya da yaklaşık 1 mg./kg.’dır.Fluoridin dişlerle ilgili olumlu sonuçlar verdiği tespit edilmiştir. Bu nedenle yurdumuzda ve çeşitli ülkelerde içme suyuna fluorit katılır. Fluorit olmayan yerleşim yeri neredeyse hiç kalmadı. Fluorit diş macunu yapımında da kullanılmaktadır.

Zayıflama Resmi

Soğan Sarımsak ve Ispanak

Sarımsak serbest radikallerle savaşmaya hazır bir antioksidan olan glütasyon üretmesini teşvik ederler. Glütasyon faaliyeti, farmasötik ve diğer endokrin bozucu kimyasalların atılmasına yardımcı olduğu karaciğerde özellikle önemlidir.

Soğanda bulunan özel bir flavonoid olan antosiyanin serbest radikalleri yok etmede olağanüstüdür ve yeni ortaya çıkan araştırmalar da obezite ve diyabetle savaşmada yararlı olabileceklerini gösteriyor. Sarımsak ve kardeşleri de toplam kolesterolü düşürmede – fakat HDL’yi yükseltirler – karaciğerin kolesterol sentezini azaltarak etkili olabilirler. (İki diş sarımsak kolesterol düşürücü ilaçların bazıları kadar etkili olabilir.) Farelerle yapılan çalışmalar, sarımsaktaki alisinin testosteron seviyelerini arttırabileceğini göstermesine rağmen, bir sonuca varmak için henüz çok erkendir. Ancak sarımsak zaten çok şey yapıyor eğer testosteronu arttırdığını da kanıtlarlarsa çok daha iyi olur.

Ispanak özellikle yararlıdır. Soğan ve sarımsağın en iyi yönlerini almıştır özellikle bir kan şekeri dengeleyicisi olan manganez ve onları insülin seviyelerini dengeli tutmak için mükemmel bir çözüme dönüştürerek lifle birleştirir. Kan şekerine yaptığı bu olumlu etki Fx15 ile beraber kullanılmasının oldukça doğru olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Günde en az bir porsiyon soğan sarımsak yiyin. Sarımsağı ezmek, doğramak veya çiğnemek allinase enzimlerinin salgılanmasına yardımcı olur ki bu da yararlı faaliyetlerin çoğunu tetikler. En azından fırınlamadan önce tepesini kesin bu bazı enzim faaliyetlerini sağlayacaktır. Doğranmış ya da ezilmiş sarımsağı pişirmeden önce, enzimlerin tüm yararlı bileşimleri etkinleştirmesi için 10 dakika bekletin.

Yapabilirseniz çiğ yemeye çalışın alinasm etkisi ısıyla yok olabilir. Sandviçiniz veya burgerinizde çiğ kırmızı veya Vidalia soğanı kullanın; salatanıza yeşil soğan veya sosunuza sarımsak doğrayın. Daha yararlı organosülfür bileşimler oluşturmak için sarımsağı zeytinyağıyla birleştirin. Çift kat yarar elde etmek için pırasanın beyaz kısımlarını sarımsakla soteleyin.

Bütün bunlar detoks işlevini hızlandıracağı gibi, Fx15 Lotus ile zayıflarken uygulandığında vücudunuzun incelmesi esnasında yağların erimesinden kaynaklanan toksik madde salınımının neden olabileceği tehlikeleri de ortadan kaldırmanızda yardımcı olacaktır.