Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Metabolik hız’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yavaş Metabolizmayı Hızlandırma

Bazal metabolizma erişkin bir erkekte günde kilogram başına 25 kalori olarak hesaplanmıştır. Bu oran kadınlarda biraz daha azdır. Vücut ağırlığı arttıkça azalır. Sadece gebelikte kilo alınmasına rağmen bazal metabolizma oranı artar. Yaşlılarda azalır. Zayıflarda ise daha da yüksektir. Yavaş metabolizmayı hızlandırarak kilo vermek için fx15 kapsül kullanmanız uygun olacaktır.

Tiroit hormonunun fazlalığı gibi bazı hastalıklarda bazal metabolizma artarken, miksödem gibi bazı hastalıklarda da azalabilmektedir. Bunların dışında bazal metabolizma oranlarını etkileyen birçok iç veya dış faktör vardır. Bu faktörlere fx15 diyet hapı ile önlem almanız mümkümdür.

Bu nedenle, bazal metabolizma, günlük yaklaşık 1600 kaloriye denk gelmektedir. Bu oran, kişiye ve yaşadığı çevreye göre değişiklik gösterebilir. Bir insanın günlük enerji ihtiyacı, bazal metabolizma + normal faaliyetler için sarf ettiği enerji + iş yapmak için sarf edilen enerji olarak hesaplanmalıdır. İhtiyaçtan fazla alınan enerji fazla kilolara neden olacağı için fx15 hapı kullanmak uygun olacaktır.

Bir insanın sırf yaşamak için, bir günde sarf etmesi gereken enerji ortalama 1600 kalori olduğuna göre, vücudun diğer fonksiyonları ve hareketin sağlanması için gereken günlük normal faaliyet enerjisi ortalama 600-800 kalori olarak belirtildiğine göre, bu enerji de dikkate alındığında günlük 2000 kalorinin altında kalori alınması yönünde tavsiye edilen diyetlerin manasızlığı ve tehlikesi açıkça görülecektir. Gereğinden fazla alınan enerji ile alınan kiloları durdurmak için fx15 kapsül kullanılması gerekir. Burada çok önemli ve dikkatlerden kaçmaması gereken konu şudur: İnsan bedeni, metabolik hızını kendisi ayarlayabilir. Normalden daha az besin alınmaya başlanınca beden, korunma mekanizmalarını devreye sokarak yağ depolamaya başlar.

Zayıflama Resmi

Kilo Takip Sürecinde Fx15 Faydaları

Fx15 kapsül ile yapılan diyet sıkı bir diyet değildir. Bunun dışında, sandviçler de vazgeçilmezleri arasındaydı. Öğle yemekleri için sandviç alternatifleri oluşturduk. Akşamları ise sıcak ev yemeklerini tercih ediyordu. Kısaca, Ayfer Ercan’ın yemek kültüründe dışarıda yemek, seyahat ve evde arkadaşlarını yemekte ağırlamak da dahil, bütün olasılıklar mevcuttu. Paylaşım, çeşitlilik ve yeme içme olasılıkları açısından gayet zengindi. Bu zenginlik içinde Ayfer Ercan gerçekten de kendi kendinin diyetisyeni olma yolunda ilerledi. Kendi tercihlerinizi yaparken fx15 desteği almayı unutmayın.

En önemlilerinden biri de, zayıflayamayacağına inanan Ayfer Ercan beslenme bilinci edindiğinde gayet kolay zayıflayabileceğine, hem de doya doya zayıflayabileceğine bizzat yaşayarak ikna oldu. Sizde doya doya zayıflamak istiyorsanız fx15 bitkisel form hapı kullanmalısınız. Kilo verme sürecinde ve kilo kontrolünde fx15 etkisi her zaman ön planda olmuştur. Metabolik hızı 1400 kaloriydi.

Kilo takip sürecinde fx15 faydalarıBeslenmesinde metabolik hızının altına zaten düşmeyecektik. Dolayısıyla, yazdığımız diyet listeleri 1600-1500 kalorilikti. Ve artık zayıflayamayacağına inanıp pes etmiş olan Ayfer Ercan, 1600-1500 kalorilik beslenme programlarıyla sadece üç buçuk ayda, sağlığını tek bir öğünde dahi riske atmadan, tam 10,8 kilo verdi! Sporla ve açlıkla bir türlü başaramadığı zayıflamayı kısacık bir sürede doya doya başardı. Bu süreç içerisinde fx15 kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Şu anda günlük 1800 kaloride besleniyor ve kilo almıyor. Bu çok güzel bir başarı. Hatta metabolik hızının üzerine 400 kalori koyarak çıktığımız 1800 kaloride bir yandan kilosunu korurken, bir yandan da minik minik kilo kaybediyor. Bu da, günde 1900 kaloriye kadar çıkabileceği anlamına geliyor. Kilo takip sürecinde yavaş yavaş 57 kiloya kadar düşecek. Çünkü Ayfer Ercan artık kendi kendinin diyetisyeni…