Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Metabolizma nedir’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Metabolizmanın Fx15 Açısından Önemi

Metabolizma nedir ve kilonuzla ne ilgisi var? Çoğu kişi metabolizmayı kalorileri ne kadar hızlı ya da yavaş yaktığınızı kontrol eden biyolojinizin bir parçası olarak düşünür. Birinin neden kilolu ya da zayıf olduğunu açıklarken, fx15′ e göre düşünürsek “Metabolizması yavaş1′ ya da “Hızlı bir metabolizması var” deriz.

Genel olarak bu doğrudur; öte yandan metabolizma aslında bedeninizdeki tüm kimyasal reaksiyonların toplamı, sağlık ya da hastalığı belirleyen moleküllerin dansının zarif bir koreografısidir. Bu kitapta değindiğim şekliyle metabolizma, diğer şeylerin yanı sıra kilomuzu ve kalori yakma hızımızı kontrol eden tüm molekülleri, hormonları ve beyin, bağırsak ve yağ hücresi ulak kimyasallarını tanımlar.

Yeme davranışımız, yediklerimizin kalitesi ve çevremizdeki değişiklikler, stres düzeyi ve fiziksel aktivite metabolizmamızın gıdaları nasıl işlemden geçirdiğini, kalorileri nasıl yaktığını ve kilomuzu nasıl düzenlediğini etkiler. Fx15 zayıflama düzenini sağlayan bir takviyedir. Ultra Metabolizmanın 7 Anahtarı çevremiz, genlerimiz ve alışkanlıklarımız tarafından etkilenen metabolizmamızın muhtelif unsurlarını tanımlar.

Son on yirmi yıldır kaydedilen bilimsel ilerleme ilk kez bedenimizin nasıl çalıştığını, beslenme şeklinin genlerimizi nasıl etkilediğini anlamamızı sağladı. Bu bilgi sağlıklı bir metabolizma için anahtardır.