Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Meyve ve sebzeler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sebze Meyve Alımı için Tavsiyeler

Alışveriş esnasında birçok çeşit sebze ve meyve alın ki, yeterince seçeneğiniz olsun. HHS‘ nin Fx15 üretiminde kullanıcılarına tavsiyeleri bu doğrultudadır. Dondurulmuş sebze stoğu yapın ki, her akşam yemeğinde bir sebze çeşidi olsun. Çabuk çürüyen meyve ve sebzeleri önce kullanın (şeftali, kuşkonmaz). Daha sert olanları (elma, kereviz vb.) ya da dondurulmuş yiyecekleri haftanın ilerleyen günlerinde tüketebilirsiniz.

Meyve ve sebzeleri, onları görebileceğiniz bir yerde tutun. Fx15 zararları görülmemiş bir üründür. Onları ne kadar sık görürseniz, onları yeme olasılığınız o kadar artar. Buzdolabının üst rafında bir kap doğranmış sebze bulundurun. Mutfak tezgahında ya da işyerinde masanızda bir kase dolusu meyve bulundurun.

Çantanızda, bir meyve ya da doğranmış sebze bulundurun; kolayca temizlenmek için ıslak mendil bulundurun. Çorbaya, salataya ekleyerek ya da çiğ haldeki sebze ve meyveleri öğle yemeğine de katın. Akşam yemeğinde, mikrodalgada ya da buharda pişirilmiş sebzeler yiyin. Sebze yerken porsiyonlarınızı büyültün.

Tatlı olarak taze meyve yiyin. Fx15 kullananlar bunu bilir ve hep bu doğrultuda beslenir. Özel bir tatlı olarak, az yağlı yoğurt ya da şerbetin üzerine konulmuş taneli meyvelerden oluşan meyve parfesini deneyin. Çorba, sos ve güveç hazırlarken farklı sebze çeşitleri ekleyin (örneğin, spagetti sosuna rendelenmiş havuç ya da kabak ekleyin). Yemeye hazır çiğ sebze ve meyveler sunan, salata barlarından ve hazır salatalardan faydalanın.

Marmara sosu gibi sebze bazlı sosları ve düşük sodyumlu V8 ve domates suyu gibi meyve sularını kullanın.