Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Mikro besin eksiklikleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Beynin İhtiyacı Olan Besinleri Kısıtlamadan Zayıflamak

Beslenme dendiğinde çoğu insanın aklına yedikleri yiyecekler gelir ve bu, aslında, besinimizin çoğunun kaynağıdır ama birçok insan kendileri ve aileleri için hayatın kalitesini büyük ölçüde artırabilecek olan dengeli beslenme tarzına sahip olmanın faydalarından bihaberdir. Aynı şekilde, birçok insan en iyi fiziksel ve zihinsel performansa ulaşmak için besin ilavesinin neden gerekli olabileceğini de bilmez.

En iyi zihinsel performans stres altında entegre beyin işlevlerini devam ettirebilmeye bağlıdır ve beyinin performansında temel bir rol üstlenen de beslenmedir. Değişik beyin işlevleri ve bölgeleri sinir uyarılarının aktarımını harekete geçirecek ve entegre işlevleri ya da beyin entegrasyonunu, devam ettirecek değişik besinlere gereksinim duyar. Etkili sinirsel sinyal mekanizmasının başarısız olması genelde özellikle stres altında daha fazla besine ihtiyaç duyulduğunda sinirsel aktiviteyi bu seviyeye getirmek için gerekli besinlerin yetersiz düzeyde olmasından kaynaklanır. Fx15 Lotus Kapsülü beyninizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin beyninize ulaşmasını kısıtlamadan sizlere sağlıklı zayıflamayı sağlamaktadır. Sahte Fx15 kanınızdaki besin maddelerini de sömürerek zayıflatır. Bu durum da çoğu organınızın ve dokunuzun yeteri kadar beslenememesi ile sonuçlanır ki Allah korusun çok büyük zararları dokunabilir. Bu nedenle orijinal Fx15 kullanmaya özen gösterin.

Konumuza geri dönecek olursak, son çalışmalar dinlenme durumunda bile, beyinde kullanılan tüm glikozun (şekerin) büyük bir bölümünün sadece normal işlev için gerekli nörotransmitter seviyelerini sürdürmek için kullanıldığını gösteriyor.
Birçok insan, vücudumuzda belirli bir besinin veya besinlerin yeteri kadar bulunmaması anlamına gelen besin eksikliğini duymuş olmasına rağmen bunun gerçekte ne demek olduğunu veya ilk etapta bu sorunu nasıl çözeceklerini konusunda emin değillerdir. Öncelikle, tamamen farklı iki tip besin eksikliği olduğunun bilinmesi gerekir, mutlak besin eksiklikleri ve sınırdaki besin eksiklikleri.

Mutlak eksiklikler besinlerin tükenmesine dayalıdır çünkü beslenme tarzı içerisinde bu besinlerden neredeyse hiç bulunmamaktadır. Tersine, sınırdaki eksiklikler, sadece belirli besinlere “uç” seviyede ihtiyacı karşılamak için bu besinden yeterli büyük miktarların eksikliğidir.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımında Beslenme

Diyet ve bağışıklık yanıtı arasındaki ilişki asırlardır biliniyor. Fx15 için de bağışıklık en az düzgün beslenme kadar önem taşımakta. Tarihsel raporlar kıtlık ile salgınlar arasında bir ilişki olduğunu öne sürmektedir. Çünkü kıtlık dönemlerini genellikle geniş alanlara yayılan enfeksiyonlar takip etmekteydi. Daha yakın zamanlarda büyük epidemiyolojik çalışmalar, kötü beslenme ile bakteriyel, viral ve protozoal enfeksiyonlara yakalanma riskinin yükselmesi arasında bir ilişki olduğunu göstermiştir. 1970’li yıllardan beri çok sayıda çalışma, besin eksikliklerinin bağışıklık yanıtını bozduğunu ve sık sık ortaya çıkan şiddetli enfeksiyonlara yol açtığını doğrulamıştır.

Düşük miktarda protein alımı ve mikro besin eksiklikleri en belirgin etkilere sahiptir. Protein miktarının azlığı, fx15 zayıflama düzeninde bağışıklık yanıtında anormallikler yaratır ki bunların arasında azalmış hücre kaynaklı bağışıklık (cell mediated immunity), sitokin salınımı, aşılamaya karşı azalmış antikor yanıtı ve azalmış lenfosit çoğalması bulunur. Bunların hepsi fx etkisi için önemli faktörlerdir.

Aşırı kilolu olmak, şüphesiz ki ne hızda yaşlanacağınız ve yaşa-bağlı hastalıklara maruz kalacağınız konusundaki en önemli faktörlerden birisidir. Anti – aging beslenme alışkanlığı, zayıflamanıza odaklanmadığı halde bu kitaptaki 5 – Adımlı Programı takip ettiğiniz sürece doğal olarak kilo verirsiniz.