Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Mikrokristalin Seluloz’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mutfakta Kullanılan Otlar…

Eski bir Kızılderili reçetesine göre, doğal halinde bırakılmış bir pamuk bile amacına ulaşır. İçinizden bitkiye bir davetiye çıkartıp ondan, sizin kendinizi iyileştirme gücünüzle bağlantı kurmasını isteyin: O zaman bir tutam sibuleti çiğnemeniz bile soğuk algınlığınıza karşı iyi gelebilir. İyileşmeyen kronik hastalıklarda, ama, bitkileri doğru zamanda toplamak çok önemlidir. Otlarla şifa dağıtanların başarıları, kendi başlarına konuşmakta. Hangi şekilde olursa olsun Fx15‘ in şifalı otlarla desteklenmesi her durumda zayıflama hızını arttırır.

Gene de: Çeşitleri saymakla bitmeyen baharat otlarıyla sıkı bir ilişki kurmanızda hiçbir sakınca yok – onları keyif içinde yiyin. Şifalı otlar çiğ yendiklerinde ya da sebze (adaçayı) salata (su teresi ve genç hindiba/radika-filizleri), ya da ıspanak (ısırgan, ayı pençesi) olarak yendiğinde en faydalı oldukları zamandır.

Sağlıklı beslenmede otların nasıl kullanılacağına zaman içinde aşina olanlara aşağıdaki bilgiler çok faydalı olacaktır. Sağlık kuralları içerisinde beslenme lotus yaprağı için harikadır ki bu sreç yine mikrokristalin selüloz ve de chitosan ile desteklenirse Fx15 diyeti tamamlanmış olacaktır. Çünkü otların hasat, satın alma, işlenme ve depolanmaları ile o andaki ayın pozisyonu arasındaki bağlantıyı bilmekle, kışlık ihtiyacınızı zahmetsizce toparlayıp doğanın bu enerji santrallerini her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde, dayanıklılığını ve iyi etkilemelerini sağlamış olursunuz.

Hemen kullanmayacağınız otları ya dolunaydan hemen önce, dolunayda ya da son dördünde toplayın.

Son dördünde toplanan bitki, dolunaydaki gibi en optimal güçlerini içermezse de, ilkdördünde toplandıkları için tam kurumayan ve kısa süre içinde küflenip bozulanlara kıyasla ehvendir. Bitkilerin kuruma süreleri farklı farklıdır. Bu yüzden ilkdördünde toplanan bitkilerin, son dördünde kurutulma sürelerini uzatmaya mutlaka dikkat edin.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sağlıklı Beslenmenin Temelleri

Yediğimiz besin sağlam temellere dayanmadıkça sağlıklı kalmak, bedenimizin direncini artırmak, bağışıklık sistemimizi korumak zorlaşır, hatta imkansızlaşır. Zayıflama konusunda da metabolizmanın sağlam olması ve korunması kuralı Fx15 kullananlar için önemlidir.

İsviçreli besin uzmanı Dr. Kousmine 40 yıldan beri hastalarını yanlış beslenmelerine son vererek sağlığa kavuşturmuştur. Öğütleri herkesin kolaylıkla uygulayabileceği sadeliktedir. Bir miktar protein, glüsit, lipit, vitalin, mineral ve enzimlerden ibarettir.

Aşağıda tarifi verilen beslenme yöntemini Dr. Kousmine sadece hastalarına değil, sağlığını korumak isteyen herkese salık vermektedir.

Bu yöntem zevke ve kişinin sindirimine göre değişikliğe uğrayabilir, ancak aşağıda açıklanan besinler yenmemeli:
Pişmiş yumurta, omlet, mayonez, kek, beyaz undan yapılmış her tür besin, şarküteri, yağlı etler v.b. alkol, yağlı süt, çay, kahve FX 15 ile içilmemeli. Çikolata, dondurulmuş yağ yememeli. 24 saat içinde yenen yağın miktarı 2 çorba kaşığını geçmemeli. Yenen sıvı yağ soğuk tazyikle elde edilmiş zeytin, keten tohumu, çimlendirilmiş buydağ, mısır ya da ayçiçeği yağı olmalı (*). Yağ, yemek yeneceği sırada yiyeceğe çiğ katılmalı, yani yağ ısı görmemiş olmalı. Şeker ve tuz yok denecek kadar az olmalı.

Sabahları iştahsızlık bir gece evvel yenen yemeğin miktarının çok olduğuna ya da geç yendiğine işarettir. Bu iştahsızlığı yaşamamanız için Fx15 zayıflama hapı‘ nı düzenli olarak kullanıp yemenizi optimal düzeye çekeceksiniz. Yararlı olan sindirilebilen besindir, fazlası mekanizmayı yorar.

Gece yorgun olduğumuz için bedenin sindirim mekanizması yavaşlar. Bu durum yaşla artar. Ellisinden sonra yenen akşam yemeği varla yok arası olmalı. Miktar çoksa ya da geç yenmişse sindirim ağır ve natamam öterek. Tam sindirilemeyen besin bağırsaklarda mikroplara «yem» olur. Böylece beslenen mikroplar çoğalınca bağırsaklarda gaz, şişkinlik,’ gece uykusuzluğu, kâbuslu uyku, sabahları paslı dil, iştahsızlık v.b. belirir. Sağlık kurallarına uymadıkça bu rahatsızlıklar devam edecek, kronikleşince de birçok yozlaşıcı hastalıklara yol açılacaktır. Şehirli günde 2 öğün yemekle yetinmeli; sabah kahvaltısı ve öğle yemeğiyle.

Akşam yemeği çok hafif olmalı. Bunu zaten mikrokristalin selüloz ile Fx15 sağlamaktadır. İkindi kahvaltısını gençler yiyebilirler, yaşlılar değil. Bu kurallara ağır çalışanlar uymayabilirler. 70 yaşını geçmiş olanlar gece yemek yememelidirler. Yiyeceklerse çok az miktarda bir tahıl çorbası ya da bir meyve ile biraz yoğurtla yetinmelidirler.

Sabah kahvaltısı Fx15 ile şu şekilde olmalı: geleneksel, çay, kahve, tereyağ, reçel, ekmek, süt yerine Dr. Kousmine Budwig kremasını önerir.

Zayıflama Resmi

Fx15′ e Hazırlık

Değişim için Fx15 zayıflama kapsülü ile vitesi yükseltmeye başlıyorsunuz. “Haydi, bu işi yapalım,” diyorsunuz içinizden. Bu noktada aksiyon planınızı yapıp, küçük adımlar atabilirsiniz. Örneğin daha küçük porsiyonlar tüketmek, tatlıyı kesmek, yürüyüşe başlamak gibi.

Olmanız gereken yerdesiniz. Düşlediğiniz değişimi uygulamaya devam edin.

Başarı tamamen sizin. Bunu siz yaptınız. Eski alışkanlıklarınıza dönmemek için her zaman gardınızı alın. Bir gün sabah kalkmaya üşenip spora gitmeyebilir, dayanamayıp kocaman bir çikolatalı pasta yiyebilirsiniz. Mikrokristalin selüloz sizi tok tutarken daha rahat hissedeceksiniz ve Lotus yaprağı da yağlarınızı yakacak. Bu gibi durumlarda kendinizi mutsuz hissetmeyin, sadece planınıza kaldığınız yerden devam edin. Kilo veren kişilerin çoğunun verdikleri kiloları geri aldığını unutmayın.

Kilonuz elinizde, sizin kontrolünüzde, kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Kendinizi hazır hissettiğiniz o an geldi. Bu anda, istediğiniz hedefi başarmanızı engelleyen en büyük sorun ortadan kalkmış demektir. Ancak en az hazır olmak kadar önemli bir sorun daha var: Ne yapacağınızı biliyor musunuz? Aklınızda her gün internette, dergilerde, televizyonlarda çıkan binlerce farklı bilgi, birbiriyle çelişen uzman görüşleri, kısa yoldan umut vaat eden “iki haftada 15 kg.” diyetleri ve daha birçok karmaşa. Hepsini bir kenara bırakın ve kendinize güvenin. Fx etkisi bölgesel zayıflatır ve size fazlasıyla yeter.

Hangisine inanacaksınız? Sizi en kısa yoldan zayıflatana mı? Medyada daha çok görünen kişiye mi? Diyet yapmadan zayıflatana mı? Kafanız karmakarışık…

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Omega 3 Yağ Asitleri

Eskimolarda kalp hastalığından ölme oranının çok düşük olması, bol balık yemelerine bağlanmaktadır. Hayvansal kaynaklı besinlerdeki yağlar, genellikle doymuş katı yağlardır. Balıkta bulunan yağın çoğunluğu ise bitkisel yağlar gibi doymamış yağdır. İşte bu yüzden Fx15 ile zayıflarken omega 3 kullanımı tavsiyemizdir. Çünkü zayıflamayı da hızlandırabilmektedir.

Balıkyağı, çoklu doymamış yağ olup omega 3 yağ asitlerini içerir. En önemlileri eikozapentaenoik asit (EPA) ve dokozahekzaenoik asittir (DHA). EPA’ nın insülin düzeyinin kontrolünde önemli olduğu ve DHA’ nın beynin korunması ve yenilenmesi için gerekli olduğu anlaşılmıştır. Depresyon, dikkat eksikliği gibi pek çok nörolojik bozukluk DHA azlığıyla ilişkilidir.

Omega 3 yağ asitleri, immün sistemi güçlendirir. Fx15 zayıflama kapsülü‘ de metabolizmanın düzgün çalışmasına ihtiyacı olan bir ürün olduğu için omega yağ asitleri zayıflamaya da faydalıdır. Günde 1000 mg. düzenli balıkyağı alımı, kolesterol ve trigliseritleri düşürmekte, iltihabi olayların azarak romatoit artrit, sedef hastalığı gibi ciddi hastalıklara dönüşmesini önlemektedir. Ayrıca yaşlılıkta osteoporozdan koruyucu etki göstermektedir.

Omega 3 yağ asitleri, kan viskozitesini azaltır (kanı inceltir), damarlarda tıkanmanın ve kalp krizinin önlenmesine yardımcı olur. Eğer başka bir kan inceltici (Heparin, Aspirin) alıyorsanız doktorunuza danışmadan omega 3 tamamlayıcısı almayın. Fazla miktarda alınan omega 3 yağ asitleri, beyin kanaması ve inmeye neden olabilir.

Yağlı derin deniz balıkları (somon, uskumru, ton, sardalye), en iyi omega 3 kaynağıdır. Mikrokristalin selüloz destekçisi balık yada balık yağını Fx etkisini arttırmak için kullanınız. Çünkü bu balıklar omega 3 içeren fitoplankton (deniz bitkileri) yerler. Omega 3 yağ asitlerinin bitkisel kaynakları keten tohumu, ceviz, soya, semizotudur.

Zayıflama Resmi

Fx15 Destekli Kolesistitin Diyet Tedavisi

Enerji: Hastaların çoğunluğu şişman olduğu için hasta normal ağırlığına getirilmelidir. Bunu Fx15 hapı ile sağlayın! Hasta normal kiloda ise gereksinimi kadar enerji verilmelidir.

Yağ: Diyetin yağı enerjinin % 20 – 25′ i kadar olmalıdır. Genellikle obstrüksiyona bağlı gelişen akut atak oluştuğu zaman safra kesesi inaktif hale getirilmelidir. Bu da düşük yağlı bir diyetle mümkün olabilir. Çünkü yağ, safra kesesinin kasılmasına neden olur, oddi sfinkteri ve keseyi uyararak hastalı durumunu daha da kötüleştirir. Fx15 zayıflama kapsülü bu konuda sizin yardımcınız olacak. İlk dönemlerde günde  20- 30 gram yağ önerilir, hasta bunu tolere ettikçe sonraki günlerde bu miktar 50 grama kadar artılabilir. Çok daha düşük yağlı diyetlerin kullanılması sakıncalı olabilir. Çünkü diyetin yağ miktarı çok azaltıldığında safra akımı uyarılamaz.

Protein: Normal sınırlarda, hastanın gereksinimi kadar verilmelidir.

Karbonhidrat: Düşük yağlı bir diyet olduğundan enerjinin büyük kısmı karbonhidratlardan sağlanmalıdır. Bu nedenle, diyetin karbonhidrat miktarı tun İmalıdır.

Vitamin ve mineraller: Safra kesesi epitel dokusunun harabiyeti düşülerek özellikle diyet A ve C vitaminlerinden zengin olmalıdır. Mikrokristalin selüloz maddesi ve Lotus yaprağı vitaminler sayesinde daha iyi tepkir. Ayrıca yağda en vitaminlerin (A, D, E, K vitaminleri) emilimlerini düşünerek diyetin yağ miktarı çok azaltılmamalıdır.

Bunların dışında, az ve sık beslenilmeli, konstipasyon varsa diyet bol posalı olmalı, iltihabın giderilmesi için sıvı artırılmalı, gaz yapıcı besinlerden kaçınılmalı, et ile yapılan yemeklere yağ eklenmemeli, yemekler yağda kızartılmadan ızgara, haşlama veya fırında pişirilmemeli, gerektiğinde koruyucu olarak kolesterolden zengin besinler de sınırlandırılmalıdır. Bu hareketler Fx etkisini arttıracak şekildedir.