Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Mikropları öldürmek’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diş Sağlığının Kilolara Etkisi

Ormanda diş fırçalama ihtiyacınız doğarsa armut, limon, kuşüzümü, böğürtlen, çam veya alaçam kökleri ve dalları diş fırçalamaya en uygun seçeneklerdir. Bir çam veya alaçamın dal veya köklerinden yaklaşık on beş cm. uzunluğunda bir parça alın ve bir ucunu fırça gibi lif lif oluncaya kadar çiğneyin. Çiğnerken yıl boyu yeşil kalan ağaçların içerdiği bir bileşik sayesinde ağzımızdaki mikropları öldürücü bir etki yaratmış olduk. Şimdi çiğnenmiş uca bildiğimiz diş macununu koyarak dişlerimizi iyice fırçalayabilir ve diş etlerimize masaj yapabiliriz.

Diş macunlarına ilişkin birkaç ihtiyati söz daha eklemek isterim. Daha yakınlarda ünlü diş macunu üreticilerinden biri, dişlerini fırçalarken diş macununu yutmaktan hoşlanan bazılarının yüksek flor içeriği nedeniyle ölümüne yol açtığı gerekçesiyle dava edildi. Bu tür trajedilerden kaçınabilmek için ebeveynler dişlerini fırçalarken çocuklarını dikkatle izlemeli ve diş macununu yutmalarına izin vermemelidir. Zira pek çok çocukta bu alışkanlık vardır. Yoga guruları diş macunu hiç kullanmaz. Pudra haline getirilmiş tuzu yağla karıştırarak diş macunu niyetine kullanırlar.

En iyi etkiyi sağlamak için dişlerimizi üç-beş dakika fırçalamalıyız; oysa ortalama diş fırçalama süresi otuz kırk saniyedir. Japonlar neredeyse hiç diş fırçası kullanmamalarına rağmen gayet sağlıklı ve güçlü dişlere sahiptir; dişlerini fırçalamak yerine diş macununu işaret parmaklarının üzerine koyar ve dişlerini parmaklarıyla ovarak temizlerler. Bu, dişleri temizlemenin ve kuvvetlendirmenin yanı sıra diş etlerine masaj yapmak için de iyi bir yöntemdir.

Diş sağlığı üzerinde bu kadar durmamızın sebebi sindirimin ağızda başlamasıdır. İyi çiğnenmeden yutulan lokmalar gerek sindirim sisteminin işleyişine zararlı gerekse kilo aldırıcı faktörlerdir. Diş sağlığının bozuk olması domino etkisi yaparak bütün vücüt sağlığının bozulmasına neden olur. Aşırı kilolara sebep olması bunlardan biridir. Aşırı kilolardan Fx15 zayıflama hapı kullanarak kurtulabiliriz fakat ya kötü sindirimin yol açtığı diğer hastalıklar?

Onlar için tabii ki farklı tedavi yöntemleri kullanılmalıdır. Fx15 lotus kapsülünün amacı sizleri sağlıklı bir şekilde zayıflatmaktır. Zayıflarken bozuk olan sağlığınızı düzeltmesi gibi bir ihtimali yoktur. Böyle bir ihtimal beklenemez de… Her hastalığa kendine uygun bir tedavi yöntemi uygulanmalıdır.