Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Mineral ve vitamin destekleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Nesli Besinler

Besin ve bitkilerin kapsüle doldurulmasının sonucu son derece pozitifti ve her yerde bu ürünleri satan kişiler belirmeye başladı. Fx15′ de böyle bir ürün ve etkisi tartışılmaz.

Bu nesilde, kurutulmuş gerçek yiyecekler ve otların laboratuarda toz haline getirilmesiyle yapılan sentetik besin tek yiyecekleriyle ilaç endüstrisi pazarı genişledi. Bu doğal ürünlerin suyunu çıkarma işi daha pahalıya patladı.

Mineral ve vitamin destekleri tek tek üretilerek kapsül ve tablet şeklinde piyasaya sunulmuştur. Bunlar besinlerden elde edilmiş olup büyük miktarlar halinde işlenirler bu işlem sırasında enzim ve oksijen kaybı olur.

Kalitenin bozulmamasına rağmen, endüstri 1972 yılında 500 milyon dolarlık kazanç sağlamış ve 1993 yılma gelindiğinde 4.3 milyar dolara çıkarak büyümeye devam etmiştir.

Peki bütün bu parayla iyi bir sağlık satın aldığınızı düşünüyor musunuz? Evet. Umut vaat eden küçücük haplarla tozlar,  oldukça etkili besin takviyesi içeren ekstreler barındırır. İçeriklerinde beden hücrelerinin ihtiyaç duyduğu unsurlar bulunur. Biz zaten bütün yiyeceklerden boya, bağlayıcı sentetik kimyasallar, plastik ve deney tüpü besinlerinin hepsini alıyoruz. Bunu kolaylaştırmak ise Fx15 gibi ürünlerle mümkün.

Bedeninizin bu tip, öreğin obezite gibi saldırılara nasıl bir reaksiyon göstereceğini düşünüyorsunuz? Evet, biliyoruz ki besin takviyeleri kesinlikle besindir. Çünkü bağışıklık sisteminin yabancı maddelere uyguladığı saldırılara maruz kalmazlar. Milyonlarca insanın besin takviyelerinin, bağışıklık hücrelerinin gücünü ve dayanıklılığını azalttığını anlamadan, bağışıklık sistemini yeniden yapılandırmak umuduyla her gün bu ürünlerden almaları son derece iyi etkiler yaratabilir.